Вітання зі святом Вербної неділі

0
891

У неділю, 9 квітня православні християни святкують свято Вербної неділі. Святкування припадає на день за тиждень перед Великоднем.

За традицією та історією ця дата знаменує Вхід Господній у Єрусалим. Початок своє це свято бере в 1 тисячолітті. Ісус Христос прийняв рішення зустріти свято світлого Великодня в місті Єрусалимі. За ним пішли його послідовники і простий народ, а мешканці Єрусалиму, почувши, що Ісус іде до них у місто, зустріли його пальмовими гілками.  В Україні пальму на свята замінює верба.

Прийнято щиро вітати з цим святом. До вітань долучається голова Партії Захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

Шановні українці, браття і сестри. Сьогодні  не лише Вербна неділя, але й вхід Господній в Єрусалим.  Цей день святкують в останню неділю перед Великоднем. За євангельською оповіддю, коли Ісус Христос воскресив з мертвих Лазаря, люди, які бачили це, повірили, що він дійсно Син Божий. Коли Ісус в’їжджав на віслюкові до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також пальмовим гіллям. Відтоді на згадку про цю подію віруючі напередодні свята несуть до церкви зелені гілочки дерев. У нас таким деревом стала верба, як відображення особливостей природи України. На цей час вона вкривається зеленим листям, тому в народі свято називають Вербною неділею. Вітаю всіх з цим святом! Нехай з ним до Вас прийде здоров’я, любов, щастя, душа знайде проблиски світла, серце пламеніє любов`ю, а помисли стануть щирими та добрими! Божого Вам Благословіння та Вашим близьким.

З повагою, Юрій Кармазін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя