В Україні пройдуть заходи вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

0
467

В Україні почалися заходи з відзначення 75-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Офіційна частина почнеться о 19.00 в четвер, 29 вересня. До участі  залучаться Президент України Петро Порошенко, та інші керівники держави. Прибули й закордонні представники, зокрема Президент Європейського Союзу Дональд Туск.

Президент Ізраїлю Реувен Рівлін теж планував брати участь у траурних заходах, однак був змушений повернутися до Єрусалима через смерть свого попередника Шимона Переса.

В Національній опери відбудеться концерт пам’яти жертв трагедії. А наступного дня в готелі «Хілтон» проведуть семінар «Пам’ять Голокоста» в посткомуністичних країнах». Далі протягом тижня відбудеться ряд тематичних виставок  присвячених цій трагедії.

У вересня 1941 року в київському урочищі Бабин Яру почалися масові розстріли єврейського населення. Це робилося згідно нацистської доктрини «Про знищення єврейської раси», яка була пізніше засуджена трибуналом над нацизмом і головними нацистськими злочинцями у Нюрнберзі (1946 р.).

Пізніше у Бабиному Яру страчували і представників інших народів та місцевого підпілля. Загальна кількість жертв декілька сотень тисяч.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя