«Приватбанк» націоналізовано: керівництво країни запевняє що вкладники не постраждають

0
437

Керівництво країни запевняє що вкладники «Приватбанку» жодним чином не постраждають в процесі зміни форми власності цього банку.

Як заявив зранку, у понеділок Президент Петро Порошенко: Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканість і цілісність їхніх грошей.

Раніше Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що рішення націоналізувати «Приватбанк» було ухвалено Кабінетом Міністрів на прохання акціонерів банку. За його словами тепер держава володіє 100 відсотками акцій банку.

«Ситуація з «Приватбанком» могла мати вкрай негативні наслідки для економіки України. Своїм рішенням ми захистили майже 20 мільйонів клієнтів банку і також фінансову стабільність нашої держави», — заявив прем’єр.

Як відомо, 18 грудня на засіданні Уряду та Ради національної безпеки та оборони було ухвалено рішення про націоналізацію АКБ «Приватбанк», який має найбільше число клієнтів та найбільш розгалужену мережу відділень по країні.

Події навколо найбільшого банку країні повязують з персональним конфліктом між Президентом Петром Порошенком та вже колишнім власником банку бізнесменом Ігорем Коломойським.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя