Міністерство юстицію запустило єдиний реєстр боржників

0
507

На офіційному сайті Міністерства юстиції України оприлюднено єдиний реєстр боржників.

            Тепер увівши в пошук персональні дані, люди зможуть дізнатись  про борги фізичних та юридичних осіб. Посилання на реєстр:http://erb.nais.gov.ua/#/search-debtors

            Подібні реєстри вже стали практикою для Європейського Союзу та інших країн. До цього реєстру потрапляють лише ті боржники, проти яких відкрито провадження органами юстиції, і які мають невиконанні боргові зобов’язання.

            Як вважає заступник Міністра юстиції  Сергій Шкляр: «Публічність таких реєстрів зробить більш прозорою роботу органів юстиції. Пришвидшить пошук даних в цивільних та господарських справах, коли потрібно перевірити інформацію стосовно наявності у партнера чи клієнта боргів. Також така відкритість може покращити швидкість погашення боргів громадянами та підприємствами».

Не підлягають внесенню відомості про боржників: — які є державними органами, органами місцевого самоврядування; — які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше 3 місяців; — за рішенням немайнового характеру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя