В Мироцькому відкрили обеліск пам’яті

0
319

З нагоди 72-х роковин закінчення війни 9 травня в Мироцькому відкрито меморіал пам’яті ветеранам, які загинули на війні.
За словами сільського голови Мироцького Олександра Деревинського — це перший пам’ятник на території села, історія якого сягає не одного століття.
На відкриття меморіалу зібралися мешканці села та гості, серед яких були голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, міський голова Бучі Анатолій Федорук та районний віськовий комісар Олег Гончарук.
У своїх виступах присутні підкресли значимість збереження пам’яті поколінь. Такий меморіал нагадуватиме по героїзм українців у часи Другої Світової війни, війни в Афганістані, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та новітніх героїв війни на сході країни.
166 мешканців Мироцького не повернулися з фронтів Другої Світової. Один пропав безвісти в Афганістані. Віктор Марченко нещодавно загинув воюючи в зоні війни на Донбасі.
Нині в селі мешкають двоє ветеранів війни 1941 — 1945 років. Один з них, 90-літній Іван Пархоменко, взяв участь у святковому заході з нагоди відкриття  пам’ятника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя