Олександр Таможній привітав з ювілеем композитора Ігоря Поклада

0
194

10 грудня відзначив свій ювілей  народний артист України, композитор та опермейстер Ігор Дмитровичя Поклад.

Творчість маестро золотими літерами вписана в культурну спадщину нашого народу. Варто хоча б згадати класику української естради:»Зелений клен», «Дикі гуси», «Чарівна скрипка» та інші. В його творчому доробку понад 150 пісень та творча співпраця з багатьма поетами та співаками.

Зараз Ігор Дмитрович мешкає у Ворзелі, перебуваючи на заслуженому відпочинку, він не полишає цікавитися творчими справами та спілкуватися з людьми.

Серед тих, хто при вітав композитора з днем народження і депутат Бучанської міської ради, голова ГО «Народна Буча» Олександр Таможній:

Приймайте, шановний Майстре, наші щирі вітання!
Нехай посилає Вам Господь многії літа й надалі. Нехай наповнюються вони високим творчим змістом, що даруватиме насолоду і Вашій душі, і нашим серцям. Ми любимо Ваші пісні, шануємо Вашу творчість і робитимемо все від нас залежне, щоб збереглася ця безцінна спадщина для наступних поколінь. Адже пісня Ваша – це серце, що гонить кров у жилах нації. Житиме пісня, то живою буде й нація. Так було, так буде допоки сонце землю осяває.

Здоров`я Вам міцного, високоповажний Ігоре Дмитровичу,
духу незламного і відваги непереборної.

Так написав Олександр Таможній на своїй сторінці в мережі Facebook. Серед нас багато представників попередніх поколінь, які в свій час багато зробили для духовної спадщини нашого народу. Частіше згадуймо про них, їхній вклад в нашу духовну спадщину є неоціненним. Створені цими майстрами твори мистецтва залишаться у віках.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя