Жадібний та неефективний

0
2283

Мер Бучі Федорук викачує з міста та ОТГ усі можливі кошти за принципом «випаленої землі», щоб сховатися від кримінальних проваджень у Верховній Раді. Така його діяльність призвела до повної безгосподарності у місті, і закладає у ньому грандіозні конфлікти та невирішені проблеми, які будуть вирішуватися за кошти платників податків. 

На сьогодні головними ділками, які керують справами у Бучі стали Олексій Зіневич і  Анатлій Федорук, які як бізнес-партнери завжди ідуть у зв’язці разом. При цьому Зіневич «бореться з корупцією» у Ірпені, а у Бучі з Федоруком дерибарнить ліс.

Так, нагадаємо, що Зіневич через підставних осіб отримав земельні ділянки, з яких зараз формує свій маєток.
Детально цю схему недавно розкрили колишні працівники компанії «Бест», на яких оформлювали земельні ділянки, які згодом «подарували» Зіневичу.

Відомо, що Федорук такими актами передачі земельних ділянок у Лісовій Бучі Зіневичу розраховується із ними за піар-кампанію та створення позитивного медійного поля у регіоні. У такий спосіб Федорук готує собі плацдарм для втечі у Верховну Раду. Вже відомо, що Бучанська громада увійде у 95 оккруг, від якого мер Бучі має бажання увійти у парламент. Саме тому він прискорено набирає в ОТГ сільські громади як додаткові голоси. Та у цьому ракурсі позиціонування себе «борцем з корупцією» у Ірпені виглядає цинічно, адже сам він примножує її разом із Федоруком.

Через те, що мер Бучі займається виключно майбутніми виборами та добуванням коштів на них, місто роками перебуває у комунальному колапсі: тижнями не вивозиться сміття, дороги не чистяться, перетворюючись на ковзанку. Навіть на новорічні свята вулиці були сковані дикою ковзанкою, про що вказали численні бучанці.
При цьому про те, що сміття не вивозилося більше 2 тижнів писали в усіх районах Бучі та сільських ОТГ. Тому, навіть в.о. сільських голів вже кулуарно виступають проти Федорука через те, що він не виконує свої обіцянки і посадові обов’язки, проявляючи дива повної безгосподарності.

Сам же Анатолій Федорук не звертав увагу на такі «дрібниці», а розгорнув масову концертно-розважальну діяльність, яка має імітувати його турботу про бучанців. Це при тому, що все місто на різдвяно-новорічні свята було сковане льодовою ковзанкою.
Саме через таку безгосподарність мера Федорука у Бучі офіційно зареєстрована найбільша в Україні плинність кадрів у міській раді: масово звільнялися заступники, керуючі, керівники комунальних підприємств. Усе це – через токсичні умови праці та неадекватне керівництво.

Та найбільшою «міною уповільненої дії» для міста є довгобуди і ошукані інвестори. Анатолій Федорук, запевняючи їх впливовістю своєї посади, викачував кошти інвесторів на будівництво на власні потреби. Через це закладені фінансові фонди на будівництво спустошувалися, і забудовники не мають можливостей продовжувати свою діяльність, а інвестори не отримують квартир.

Так, один із забудовників зізнався нашій редакції, що за дозвільні містобудівні документи міськради Анатолій Федорук вимагав у нього спочатку 300 тис доларів, а коли він їх віддав, перед винесенням рішення міськвиконкому той «попросив» ще 300 тисяч. Забудовнику не було куди діватися, гроші він йому дав, але  будівництво через це зупинилося. А інвестори «рвуть» забудовників, і вимагають свої квартири, у які вклали кошти. В реалі ж забудовники не мають за що їх добудовувати – бо Федорук усе із них викачав у згаданий вище спосіб.

Скандальні історії цих довгобудів вже відомі далеко за межами Бучі. Наприклад, красномовною є схема будівництва по вул. Островського «Голдсіті» забудовника Віктора Крупія. Міськрада виділила  територію на якій бучанці чекали повноцінний медичний заклад з пологовим будинком. Мер обіцяв, що знесуть одноповерхову недобудову, а у запланованому 9-поверховому будинку 2 поверхи віддадуть під поліклініку. Однак, ці площі мер Федорук передав під розважальний центр. А відтак, такими діями мер Бучі показав, що поліклініки на Островського не буде, а значить він обманув людей.

За ці «послуги» із запевненнями Федорук узяв у забудовника Крупія 13 млн грн інвесторів, із яких він узяв кошти на прапор у Ворзелі, Набережну, та бучанський ЦНАП. Коли депутати міськради питають у нього що робити з недобудовою Крупія,де поверховість зросла до 16 поверхів, то Федорук відповідає посмізхаючись «я його не просив про це» (давати ці гроші) він сам давав.

А так як будівництво на цьому об’єкті зупинене і зі скандалами «заморожене», пан Крупій у свою чергу переоформив будівництво на юриста, у якого за душею нема ні копійки, пообіцявши йому за це квартиру у цьому довгобуді.

Зараз серед інвесторів «Голдсіті» назрвіває скандал, бо вони вже обіцянкам Федорука і Крупія не вірять.

За схожою із «Голдсіті» схемою Федоруком були ошукані забудовники «Форестленду», забудова зупинилася, перетворилася на довгобуд. А інвестори бунтують і палять покришки з вимогами повернути їм кошти або квартири.

На такий самий довгобуд перетворилася 5 черга «Паркової оселі» забудовника Василя Яцюка, рідного дядька Анатолія Федорука. Там вже побудовані 4 однопідїздні будинки. А під 5 чергу – 2-підїздний, найбільший із них, – 120-квартирний будинок – гроші зібрали 2роки тому. Та на сьогодні збудований лише 1-й поверх. На нього Федорук там так само вимив кошти із забудовника за згаданою вище схемою.

Отже, завдяки безгосподарності мера Бучі ми бачимо накопичення численних проблем, які все частіше створюють коллапс у всіх сферах життєдіяльності. А розплачуватися за таку безгосподарність доведеться нам, бучанцям, за кошти платників податків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя