Волонтери передали челендж чиновникам Київщини, щоб вони допомагали лікарям

0
335

Волонтери у Києво-Святошинському районі доставили лікарям швидкої допомоги тижневий запас засобів індивідуального захисту.

Про це повідомляє інформаційний портал «Київщина 24».

«Уже йде 20 день, як Київська обласна рада виділила 76 мільйонів на боротьбу з коронавірусом. Проте до сьогодні лікарі швидкої допомоги Київської області працюють без засобів індивідуального захисту», — йдеться у відео.

Далі волонтери розповідають, що закупили тижневий запас засобів індивідуального захисту та доставили медикам швидкої допомоги.

«Ми вклались у 108 тисяч гривень, дякуємо всім, хто долучився, лікарі були щасливі, що про них піклуються люди в той час, коли забуло керівництво», — говорять вони.

Волонтери допомогли, а влада?

Волонтери допомогли, а влада області?Наші співгромадяни спробували з нуля зібрати кошти і одягти медиків "Швидкої допомоги» одного району області в засоби індивідуального захисту. Отже підсумок на сьогодні:- 305 захисних одноразових костюмів- 300 респіраторів ступенем захисту FFP3- 1500 одноразових рукавичок- 99 захисних окулярівЦе приблизно тижнева потреба працівників 12 бригад екстренної медичної допомоги Києво — Святошинського району. Все доставлено на підстанції, лікарі вже зараз на чергуванні в наших засобах інд захисту. Роман Іваненко — волонтер (пряма мова):«Ми після цього взагалі не розуміємо як маючі на руках 76 млн грн і спрощені процедури закупівель можна було ніх..я не робити двадцять днів (ну і це продовжується). Хто хоче, той робить за два дні. Обидва вихідні.Ми вклались у 108 тисяч гривень, дякуємо всім, хто долучився, лікарі були щасливі, що про них піклуються люди в той час, коли забуло керівництво. В коментарі під постом викладемо список внесків і прізвища. А також ціни закупівель.Довелось записати ролік, щоб достукатись до виконавчої влади зрозумілою для неї зараз мовою, бо так можна бігати до бескінечності поки вони томним поглядом на мільйони ресурсу в розпорядженні дивляться і нічого не роблять. Challenge, хлопці з КОДА, давайте, до п'ятниці 10 квітня зробіть це, нарешті. Зніміть ролік у відповідь, а?..PS: Наталія Бігарі, от профільна комісія облради вже б мала їм двері в будівлю забарикадувати за таке».

Gepostet von Київщина 24 am Montag, 6. April 2020


Також волонтери звернулися до керівника Департаменту охорони здоров’я та виконуючого обов’язків голови Київської ОДА, й сказали, що передають їм челендж та чекають до п’ятниці, 10 квітня, звіт про те, як влада Київщини забезпечила медиків швидкої допомоги засобами індивідуального захисту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя