Вибори на Київщині пройшли без масштабних порушень

0
622

21 липня, відбулися позачергові парламентські вибори, у ході яких поліцейськими не було зафіксовано масштабних порушень виборчого процесу.

Про це повідомляє ГУ НП у Київській області. У період з 25 травня до 22 липня правоохоронцями області зареєстровано 538 заяв і повідомлень про порушення виборчого законодавства. Було відкрито 50 кримінальних проваджень та складено 106 адміністративних матеріалів.

Найпопулярнішими порушеннями цієї кампанії стали розповсюдження друкованої продукції без вихідних даних та порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях.

Не набагато рідше поліцейськими фіксувалось перешкоджання виборчому праву (ч.1 ст.157 КкУ), підкуп виборців (ст.160 КкУ), та пошкодження майна і самовправство.

У «день тиші», 20 липня, було зареєстровано 71 повідомлення про порушення, порушено 2 кримінальні справи за ч. 1 ст. 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень) та складено 5 адмінпротоколів про ведення агітації.

У день виборів, 21 липня, поліція Київської області зафіксувала 155 повідомлень про правопорушення на виборчих дільницях, склала 1 адміністративний протокол та відкрила 7 кримінальних проваджень.

Зі всіх 155 зареєстрованих повідомлень щодо порушень виборчого законодавства 121 факт не підтвердився.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя