У Київській області ввели режим надзвичайної ситуації

0
1428

У Київській області введено режим надзвичайної ситуації після засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це повідомила прес-служба Київської ОДА.

«Проаналізувавши епідемічну ситуацію на території Київської області, викликаної вірусом COVID-19, вирішили класифікувати її як» Медико-біологічну надзвичайних ситуацій природного характеру регіонального рівня «і тимчасово ввести на території Київської області режим надзвичайної ситуації», — повідомляє ОДА.

«В умовах, коли треба максимально зосередитися на боротьбі з COVID-19, на обласному рівні вживаємо всіх заходів», — повідомив Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації.

«Уже працює гаряча лінія в Департаменті охорони здоров’я КОДА. По телефону: 0456-31-00-46 лікарі-консультанти надають необхідну інформацію про коронавіруси і про допомогу при підозрі на COVID-19. Важливо, щоб люди усвідомили небезпеку захворювання, сумлінно дотримувалися правил безпеки і зберігали спокій «, — додав Володін.

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні схвалив введення режиму надзвичайної ситуації в Київській області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя