У Федорука продовжують масово звільнятися працівники

0
1432

Працівники апарату мера масово звільняються через незгоду з діяльністю міського голови Анатолія Федорука. Керівники відділів покидають посади разом із працівниками структур. На сьогодні у Бучі найбільша плинність кадрів в області серед кадрових фахівців, і таке явище набуло розмаху через бездарний стиль правління мера Бучі.

За останній час звільнилися: завідувач відділом економіки Ольга Шкарупа  та усі працівники відділу, а менше ніж півроку тому звільнилася її попередниця – Олена Лукіна, з якою пішли також і працівники відділу. У відставку пішов і начальник відділу ЖКГ Микола Глущенко. Усі звільнення начебто за власним бажанням. Однак це явище в оточенні нинішнього мера Бучі набуває грандіозного розмаху. Анатолія Федорука залишають фахові спеціалісти, які виконували буденну роботу, утримуючи життя громади на плаву.

Так, нагадаємо, з Бучанської міської ради звільнилися: перший заступник міського голови Ярослав Добрянський, заступники міського голови Віктор Фальковський, Юрій Хоменко та Геннадій Дмитренко, кілька місяців тому звільнився ще один заступник – Петро Холодило, керуюча справа міськвиконкому Галина Сурай, її місце посів Іван Морозов, який звільнився через три місяці, головний архітектор міста Валентина Ткаченко, і ще цілий ряд начальників відділів БМР.

Звільнилася Світлана Демченко директор комунального підприємства «Бучабудзамовник», після якої прийшов Олег Цехановський, який звільнився через чотири місяця роботи. Так само Олег Михайлюк, — колишній керуючий справами міськвиконкому, пропрацював на посаді менше ніж півроку. За нашими джерелами написати заяву про звільнення Олега Михайлюка змусило те, що мер Анатолій Федорук змушував свого підлеглого підписувати сумнівні рішення.

І фактично у всіх зазначених керівників виникали конфлікти з мером Бучі через його авторитарний стиль керівництва і спроби втягнути в сумнівні справи. Підлеглі мають будь-що, навіть в обхід закону, виконувати забаганки Федорука, інакше на них чекає нездорова робоча атмосфера.

Сайт The Bucha Times

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя