Сміттєва криза у Бучі: проблеми міста традиційно не вирішуються, а накопичуються

0
325

Буча продовжує топнути у смітті, гори якого тижнями не вивозяться комунальними службами. Чому влада міста допускає таку безгосподарність?

На проблеми з непрочищенням вулиць у зимовий період вже ніхто не звертає уваги. Бо лід та сніг самі розтають. А от постійна біда зі сміттям, яке тижнями не вивозиться, у результаті чого вулиці завалені пакетами з відходами — причина постійних скарг і нарікань бучанців. Мальовничі краєвиди Бучі тепер паплюжить сміттєва криза, яка нагадує аналогічні ситуації у Львові або італійських містах, у яких мафія оголосила бойкот заходам уряду.

Те, до якого відчаю доводить ця безгосподарність бучанців свідчать численні пости у групі «Бучанська об’єднана громада» Олександра Борцова:
«Сміттєва лихоманка»
Щось новий перевізник сміття теж не справляється чи то у людей сміття назбирується неміряно.
Фото робив у неділю (13.01)
Той розвалений сортир і погнутий сміттєвий бак лежать уже 1,5 тижні точно. Там взагалі не вивозять нічого.
Через ці нові «домікі» для баків, люди кидають сміття у перший бак, а далі не йдуть. Розумію людей, сам не маю бажання заходити в глибину і провонюватися ароматами, треба було ще вужче зробити прохід.
Після того як вигрузять сміття з баків, велика частина валяється на землі. Наш двірник допомагає то зібрати і закинути у бак, але як бачите з фото, результат на виході ганебний.
Що хочеться сказати: невже не можна довести до діла логістику сміття у місті, це ж не Токіо побудувати на газеті 😒
І БОНУС:
Сьогодні сміття забирали десь о 22:00. Це щось нове, ніколи за життя таке не бачив.
Як бачимо — міська влада на чолі з Анатолієм Федоруком самоусуналася від цих проблем, і займається цими питаннями за остаточним принципом, раз на місяць. Тобто, така безгосподарність є виключно позицією мера міста, від якого залежать комунальні служби. Адже він заощаджує на комунальних службах, щоб витрачати гроші на свій піар через концерти.

Більше про це читайте у поясненні причини безгосподарності Федорука.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя