Свердловини з питною водою Федорук хоче забудувати висотними будинками

0
619

У Бучі розгортається новий забудовний скандал: свердловини водопостачання питної води у центрі міста хочуть забудувати висотною забудовою. Головний архітектор міста спочатку намагався спростувати це, але у мережі були опубліковані документи про наміри міського голови збудувати на цих земельних ділянках висотні будинки.

10 квітня депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній виклав у мережу відеовідповідь на чорний піар, який на нього замовляє міський голова Бучі Анатолій Федорук.

Відповідь сліпому погляду

Gepostet von Олександр Таможній am Mittwoch, 10. April 2019

На відео депутат розповідає про сумнівні і корупційні схеми мера міста, зокрема про забудову території церкви у центрі міста, лікарні, і свердловин водопостачання, які знаходяться навпроти міськради.

Питання про це збурило бучанців у соцмережах. Виявилося, що на останній сесії від 28 березня Бучанської міськради під номером 99 в порядку денному, виділили земельну ділянку зі свердловинами під забудову.

У коментарях до відео поставлені питання став активно коментувати головний архітектор Бучі, начальник відділу містобудування та архітектури Вадим Наумов. У одному з них він повідомив, що дані свердловини, буцімто, недіючі.
У свою чергу депутат Олександр Таможній опублікував документ, у якому КП «Ірпіньводоканал» повідомили, що дані свердловини є діючими, і з цих джерел води постачаються вулиці у центрі Бучі.

Закриття їх можливе лише у разі побудови альтернативних джерел водопостачання.

Підняття цього питання викликало хвилю обурення бучанців, у результаті чого випливли цікаві факти з біографії Вадима Наумова. Зокрема, випливли кримінальні провадження на Наумова.

Зокрема, стало відомо, що під час роботи у Бородянці на пана Наумова були відкриті провадження за сприяння незаконній забудовній діяльності. Зокрема, ще у жовтні 2018 року колишні колеги Вадима Наумова повідомляли про старі оборудки і відкриті кримінальні провадження на нього.
Відтак, потерпілі від діяльності Вадима Наумова на посаді головного архітектора району ще рік тому застерігали бучанців про наслідки його активності. Наша редакція буде слідкувати за спробами компанії Анатолія Федорука забудувати територію зі свердловинами з питною водою і запобігати цим незаконним спробам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя