Потужна громада починається з кожного з нас

0
451

        

                               

                        

Інтерв’ю з депутатом Бучанської міської ради п’ятого, шостого, сьомого скликань, Магістром державного управління, Кандидатом Юридичних Наук, Лідером Політичної Партії Єдина Громада Бучанської ОТГ — Таможнім Олександром Васильовичем.

   Ви були лідером з дитинства в чому проявлялися ваша активна життєва позиція?

Я завжди мав чітку та активну життєву позицію, яка  проявилася в спорті,  якому присвятив майже 17 років свого життя. В 1991 році, одразу після школи я вступив в професійно-технічне училище, здобув професію  монтажник- радіоелектронної апаратури та обладнання. В 1993 році розпочав свою трудову діяльність на заводі «Київприлад», а потім на «Авіаційному» заводі. В 2000 році став приватним підприємцем та працював до 2012, де безперервно сплачував податки та заробив свій стартовий капітал..

Розкажіть про свій шлях в спорті

В 10 років я почав займатися легкою атлетикою, потім карате та  кікбоксингом, саме спорт виховав в мені  дисципліну та лідерські якості, згодом я став тренером, адже хотів надати молоді можливість піти з вулиці та реалізувати себе у спорті. Тренував дітей та молоде покоління.

Розкажіть як ви прийшли в політику

 На передодні місцевих виборів в 2006 році до мене звернулися сусіди з пропозицією, щоб я від нашого району пішов у депутати селищної ради. Таким чином, прислухавшись до побажань сусідів вирішив розпочати свою політичну кар’єру.  Отримав перемогу з великими труднощами, так як результати виборів хотіли сфальшувати. В день голосування екзит-пол показав мою чітку перемогу, а згодом події розвивалися наступним чином: А.П. Федорук тягнув за вуха свого кандидата, коли вони зрозуміли, що програють, почали телефонувати голові дільничної комісії. Після дзвінка вийшов голова дільничної комісії з пропозицією порахувати результати за місцевого депутата на наступний день з аргументацією, що не має конвертів, куди після підрахунку пакувати бюлетені. Десь об 11 годині ночі мені почали дзвонити сусіди та питати, який результат виборів і я розказав їм, яка ситуація склалася. Вже об 12 ночі стояло більше 60 людей, які принесли з собою папір, скотч та передали нам через балкон і ми наклеїли конверти. Коли голова комісії побачив, яка кількість людей вийшла за мене, він вимкнув телефон і о диво в комісії знайшлися їх конверти.   Після підрахунку бюлетенів, за мене проголосувало 65 % моїх земляків.

О четвертій ранку я пішов додому, але додому я пішов не тільки з протоколом, а й з відчуттям відповідальності, що я маю зробити все, щоб виправдати довіру людей, які мене відстояли. Під час виборів, коли я спілкувався з людьми, люди говорили це син Васі  син Люди, мої батьки були простими людьми, не бізнесменами з великими статками і не чиновниками. Батько все життя пропрацював на Авіаційному заводі а мати 17 років в Бучанській школі. В мене укріпилася віра, що я маю зберегти авторитет своїх батьків та не підвести своїх земляків. З’ясувавши, що в місті дуже багато людей поважного віку людей з інвалідністю, яким фактично на той час ніхто не допомагав, я  почав реалізовувати десятки соціальних проектів і у мене з’явилося дуже багато однодумців. Так була створена наша команда, яка розпочала свій шлях.  Один із перших проектів, який ми реалізували, це проект «Народна пам’ять». Наші волонтери та журналісти зібрали близько тисячі спогадів у людей поважного віку, і ми випустили три збірки цих спогадів.

        Як Ви бачите розвиток Бучанської ОТГ, які основні програмні засади?

Розвиток Бучанської ОТГ бачу, саме з підтримки малого та середнього бізнесу та зі створення нових робочих місць,  відновлення санаторіїв і  баз відпочинку,  відкриття медичних та соціальних центрів. Створення муніципального міського автопідприємства, для комфортного проїзду в міському автотранспорті.  Очищення озер та водойм, що перебувають на території ОТГ та облаштування зон відпочинку для громади навколо них. Розбудова нових свердловин та встановлення фільтрів для очищення  води.

     Пріоритетними напрямками нашої програми є розвиток соціальної сфери, а саме: побудова нових дитячих садочків та шкіл, що дасть можливість  прибрати чергу в навчальних та дошкільних закладах. Однією з головних пунктів нашої програми є будівництво сучасного пологового будинку та поліклініки.    

         Також вважаю за необхідне фінансування громадських організацій, які займаються над важливою справою у сфері творчого та спортивного виховання дітей з бюджету міста.

Вбачаю необхідність введення мораторію на багатоповерхову забудову, поки ми не розбудуємо потужну інфраструктуру.

         Яка Ваша команда?

Команда однодумців складається з простих людей: науковців, юристів, працівників медичної та освітньої галузі. Це команда фахових особистостей, які досягли успіху кожний у своїй сфері, хто в бізнесі та в політиці, а хто в громадській діяльності. В нашій команді не важливо який в тебе статус, основний пріоритет по людськи відноситися до людей та не бути байдужими. Моя команда має душу й серце — це є саме головне в житті.

Чи може місто Буча  стати європейським?

Вірю в те що місто Буча, та Бучанська ОТГ має всі можливості для економічного зростання та розвитку. Ми всі повинні стати відповідальними один перед одним, за краще майбутнє наших дітей. Бучанська ОТГ має унікальну можливість розбудови нових соціальних об’єктів та покращення інфраструктурних мереж шляхом об’єднання кожного з нас.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя