Парканопад у Бучі: забудовнику Зіневичу зруйнували незаконно встановлений паркан

0
1151

Сьогодні обурені ветерани АТО та небайдужі бучанці повалили незаконно встановлений паркан скандального забудовника Олексія Зіневича, власника телеканалу «Погляд», якому міський голова Федорук допоміг привласнити незаконно виділені ділянки. Громадяни повалили паркан, а потім біля міської ради вимагали від мера пояснити незаконне виділення землі.

Сьогодні, 19.12. 2018 р. бучанці демонтували незаконно встановлений паркан навколо маєтку скандально відомого забудовника Олексія Зіневича. Через підставних осіб за сприяння мера Бучі Анатолія Федорука він отримав 7 земельних ділянок, які згодом обгородили чотириметровим парканом, що заборонено будівельними нормами.

Люди повалили паркан, після цього вирушили до міської ради, пікетуючи бучанську міськраду з вимогою скасувати рішення про незаконне виділення Зіневичу земельних ділянок 29 листопада.

Громаду обурило, що землі, які мусили виділити атовцям, виділяють найближчому оточенню мера і власнику телеканалу «Погляд». Таким чином міський голова Анатолій Федорук розрахувався із Зіневичем за позитивні сюжети про себе.

Після цього вони вирушили до міської ради, де зустріли найнятих Зіневичем пікетувальників у жилетках його «громадської ініціативи». Після того, як літні жінки дізналися, що вони у жилетках забудовника, то зняли їх і кинули під ноги.

Ділянки у Лісовій Бучі коштують від 15 тисяч доларів за сотку. Усього Олексію Зіневичу для його маєтку було виділено 7 земельних ділянок. Її орієнтована ринкова вартість коштує десятки мільйонів гривень.

Земельна ділянка за адресою м. Буча, вул. Грибоєдова 2-Р з кадастровим номером 3210800000:01:087:0115 в 2016 році була виділена Зіневич Галині Іванівні, яка 13 листопада 2018 р. подарувала її Зіневичу Олексію Олексійовичу. На цій земельній ділянці Зіневич побудував будинок площею 293,8кв м. Земельна ділянка за адресою м. Буча вул. Грибоєдова, 2-П з кадастровим номером 3210800000:01:087:0116 В 2015 році була виділена Зіневичу Олексію Олексійовичу. На цій земельній ділянці Зіневич збудував ще один будинок площею 348,4 кв м. Земельна ділянка за адресою м. Буча, вул. Ганни Борвінок, 5 була передана Зіневич Наталії Олексіївні, яка 13.11 2018 подарувала її Олексію Зіневичу. Близько гектара лісу були виділені сесією бучанської міськради 29 листопада 2018 р. Дубичу Андрію Михайловичу, Поліщук Наталії Леонтіївні, офіційній коханці Зіневича Лисаченко Наталії Сергіївні та її рідній сестрі Лисаченко Анастасії Сергіївні. Міський голова А. Федорук заявив того дня, що земля виділяється атовцям.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя