Олександр Таможній взяв участь в передачі нового обладнання Інституту раку

0
247

15 вересня в світі відзначається Всесвітній день боротьби зі злоякісними захворюваннями лімфомами.

 В цей день голова громадської організації «Народна Буча» Олександр Таможній взяв участь в заходу в  Інституті  раку Академії медичних наук Україні. В рамках заходу була прес-конференція стосовно поточного стану захворюваності на лімфоми та перспектив щодо діагностики та лікування хвороби. В другій частині була зустріч людей, які вже перемогли цю хворобу, з тими кого теж спіткало таке лихо. Метою зустрічі було донесення меседжу: «Життя триває. За нього варто боротися».

В Україні зараз біля двадцяти  тисяч людей хворіють на лімфоми, більшість з них молодого віку. Ця хвороба починається як доброякісна пухлина, яка при прогресуванні перетворюється на рак. Проте завжди є шанс боротися з хворобою та ії перемогти. Також для успішного лікування потрібно якісне сучасне медичне обладнання. Саме в цей день Інститут отримав обладнання для тридцяти палат.

Олександр Таможній в  коментарі на своій сторінці в мережі Фейсбук зазначив: «17 000 людей в Україні хворіють на лімфоми. Щопроку 3500 осіб чують цей діагноз. Сьогодні за умови сучасної діагностики та правильного лікування цей діагноз перестає звучати як вирок».Інститут раку

Допомога у вигляді облаштування медичним обладнанням лікарняних палат – це дійсно той потрібний внесок, коли людини, яка зіштовхнулась з таким страшним випробовуванням як ракова пухлина, відчуває потребу у підтримці зовні, коли вона баче хто є справжнім другом і не полишає ії сам-на-сам з бідою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя