На Київщині за десять днів браконьєри наловили тисячу кг риби

0
509

У період з 21 по 31 жовтня Київський рибоохоронний патруль задокументував 50 порушень природоохоронного законодавства і вилучив понад 976 кг водних біоресурсів.

Про це повідомили на сторінці у фейсбук у «Київському рибоохоронному патрулі«.

За вказаний період патрульні склали 26 протоколів за реалізацію водних біоресурсів без документів щодо законності їх походження (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП), дев’ять — за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), п’ять — за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), три — за зберігання заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85 КУпАП) та два — за порушення порядку провадження господарської діяльності (ст. 164 КУпАП). Крім того, оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.Протягом 10 днів рибоохоронні патрульні вилучили наступні заборонені знаряддя лову: 20 сіток, вісім «ятерів» та дві раколовки. Загальна вага вилучених водних біоресурсів на водоймах склала 98 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 27 421 грн.
Найбільшу кількість порушень зафіксовано на Канівському водосховищі, де складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, два — за ч. 3 ст. 85 КУпАП та один — за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. На Київському водосховищі та Київській ГЕС щодо порушників складено по два протоколи за ч. 4 та ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Також порушників виявлено на річках Ірпінь, Трубіж, озерах Кирилівське, Алмазне, водоймах загального користування в с. Бишів Макарівського району, с. Осещина Вишгородського району, ставах в с. Дзвеняче Тетіївського району, с. Каленна та с. Кривошиїнці Сквирського району Київської області.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя