На 96 окрузі перемогла кандидат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк

0
656

На 96 окрузі (міста Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони) на позачергових виборах Верховної Ради (ВР) IX скликання здобула перемогу кандидат від «Слуги народу» — Ольга Василевська-Смаглюк, яка випередила діючого народного депутата і депутата Київоблради.

Інформація про це оприлюднена на сайті ЦВК після результатів підрахунку 100% виборчих бюлетенів на 96 окрузі.

За даними ЦВК, кандидат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк набрала 41,77% голосів (36 тис. 9443) виборців. Усього в голосуванні 21 липня на окрузі взяло участь 93 тис. 824 людини при явці по округу 50,89%.
Ольга Василевська-Смаглюк — 1985 року народження, кореспондент телеканалу 1 + 1. Спеціалізується на журналістських розслідуваннях про корупцію в органах влади.

Її головний опонент чинного нардеп, самовисуванець Ярослав Москаленко посів друге місце — за нього проголосували 17,96% (15 тис. 884) виборців. У Верховній Раді України VIII скликання (глава депутатської групи «Воля народу») є головою підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Третє місце у депутата Київської облради Романа Буковського (ВО «Батьківщина»), за нього проголосувало 8,95% (7 тис. 913) виборців. На минулих виборах пройшов до Київської облради з «Опозиційним блоком» від округу №22 у Вишгородському районі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя