Молодий спортсмен стане чемпіоном, якщо його підтримувати, — Олександр Таможній

0
328

У складний для держави час всі, хто мають змогу підтримувати талановиту молодь, повинні допомагати їм. За власною ініціативою депутат Бучанської міської ради Олександра Таможній зі своєю командою займаються цим понад десятиліття. 

«Понад десять років наша команда підтримує молодих спортсменів. І тепер почали співпрацювати з кузнею кадрів українських чемпіонів з вільної боротьби, яка гартується у селі Здвижівка Бучанської об’єднаної громади. Тренер Денис Дрондін звернувся з проханням придбати учням борцівське тріко для виступів на турнірах», — говорить Олександр Таможній.

«Ми відгукнулися на це прохання, адже дана команда стала осередком з виховання чемпіонів з боротьби на міжнародному рівні. І турбуючись про них ми підтримуємо не лише престиж Здвижівки і Бучі, а й України», — продовжує О. Таможній.

За його словами професійна уніформа не лише єднає з національною і міжнародною організацією, а й дає стимул для роботи над собою.

Нагадаємо, як вже повідомляли The Bucha Times, тренери Микола Мигалюк та Денис Дрондін виховують спорстменів, які постійно посідають призові місця на чемпіонатах Європи та світу. Серед них — Максим Коржан, Микола Чабан, Володимир Нечипорук, Олександр Остапенко та Джахангір Акілов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя