Лікар від Бога, гордість Бучі — Іван Петрович Олійнич

0
743

У місті Буча немає такої людини, яка б не знала Івана Петровича Олійнича. В першу чергу це пов’язано з його діяльністю. Це один з найкращих лікарів у своїй галузі – травматології та ортопедії, відомий далеко за межами міста. Ми вирішили розповісти про одного з відомих і шанованих бучанців, який щодня виконує титанічну роботу, і слава про якого відома далеко за межами міста.

Іван Петрович народився 1955 року на Тернопільщині, закінчив Чортківське медичне училище, після служби в армії — Вінницький медінститут ім. Пирогова. Після цього почав працювати у Ірпінській міській лікарні. З 1985 по 2009 рр. — головний лікар ортопед-травматолог міста. У Бучі працює лікарем ортопедом-травматологом 34 роки.

За спиною у Івана Петровича тисячі операцій за спеціалізацією ортопедії-травматології на кістково-м’язовій системі, переломах, травмах, черепно-мозкових травмах, ранах. Із цим стикається переважно кожного дня. Наразі його травматологічний пункт є свого роду унікальним, адже лікарі на чолі з Іваном Олійничем роблять унікальні малоінвазивні операції, фіксацію кісток, ендопротезування кульшового та колінного суглобів. Такої складності операції роблять лише деякі райони у Київській області, у тому числі Буча, обласна лікарня, Біла Церква і Бровари.

Усього через Бучанський травмпункт проходить близько 14 тисяч постраждалих на рік, із них проводиться до 3,5 тисяч оперативних втручань щорічно. І цей колосальний об’єм роботи з шаленим навантаженням постійно зростає через збільшення Бучанської ОТГ. Ефективно вправлятися із такою колосальною роботою і залишатися активним йому допомагають три речі: спорт, родина і дружня команда соратників.

З молодості Іван Петрович займався спортом – легкою атлетикою, яка на все життя залишилася його хобі. Виступав як кандидат у майстри спорту на багатьох змаганнях з легкої атлетики по Україні та СРСР. Дружина Ольга Романівна Олійнич також займалася легкою атлетикою, у 19 років стала чемпіонкою Союзу. Це і стало головним кредо для родини – здоровий спосіб життя і заняття спортом у вільний час.

Не менше місця у вільний від роботи час Іван Олійнич приділяє своїй родині. Виховав достойних доньок. Молодша спочатку захотіла бути лікарем. Він узяв її в операційну, вона простояла там, їй спочатку сподобалося, але вона передумала і стала юристом. Старша дочка не захотіла іти по його стопах, стала економістом, зараз працює заступником Ірпінського міського голови з гуманітарних питань та викладачем в університеті. І тепер Іван Петрович пестить їх дітей – своїх онуків, у чому знаходить постійну втіху. Онук грає у футбол за молодіжну ірпінську команду, його кумир – Кріштіану Роналдо. Онучка ходила до театру «Руда ворона» у Ірпені, грала у спектаклях, мріє стати телеведучою.

А з 2015 року Іван Петрович він вирішив активно спробувати себе у політиці. Зробити свій внесок у розвиток громадянського суспільства. Разом із командою, з якою співпрацює понад 12 років балотуватися у депутати Бучанської міської ради . А тому висунув свою кандидатуру і отримав кредит довіри земляків.

Сергій Овруцький

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя