Київська обласна рада рекомендує на посаду голови КОДА Констянтина Бондарєва

0
265

Депутати Киівської обласної ради проголосували за рішення рекомендувати конкурсній комісії при Адмінистрації Президента України призначити на посаду голови Київської обласної державної адміністрації Костянтина Бондарєва.

Таке рішення  було прийняти було прийняте всупереч позиції фракції «Солідарність БПП», яка пропонувала підтримувати кандидатуру нинішнього першого віце-губернатора і в.о. керівника області Льва Парцхаладзе.

Костянтин Бондарєв відомий як екс-нардеп та екс-депутат облради від БЮТ. Себе позиціонує як людина що багато років пов’язана зі столичною областю. За його словами, на цей час він не веде бізнесову діяльність. Нині він очолює обласну організацію партії «Батьківщина». Партія Юлії Тимошенко, як відомо, нині опонує курсу Президента Петра Порошенка.

Як відомо, посада очільника  Київщини стала вакантною у вересні, коли Максим Мельничук написав заяву про відставку. Тепер триває обговорення можливих кандидатур, які можуть взяти участь в конкурсному відборі. Остаточне слово в призначенні буде за Президентом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя