І знов несподівано для мера Бучі випав сніг

0
500

І знов несподівано для мера Бучі Анатолія Федорука випав сніг

Перший сніг знову несподівано звалився на голову Бучанського мера, перетворивши усі головні дороги міста на льодові ковзанки. Принаймні, таке враження складається з ситуації, яку наші жителі могли спостерігати сьогодні.

Усі головні дороги виявилися непрочищеними, піску чи солі на них не розкидали, дорожню поверхню вже скував льодовий покрив, за якого навіть при дуже повільній їзді машини стають майже некерованими. Наші читачі надіслали нам кілька відео про дорожньо-транспортну ситуацію на головних міських напрямках і різницю між дорогами Бучі та сусіднього міста Ірпінь, яку можна порівняти просто переїхавши міст. Ірпінські дороги різко контрастують із нашими: прочищені, дороги посипані, пересуватися по них комфортно і безпечно. І це прикро для всіх нас.

Адже причина такої різниці, як бачимо, у неготовності бучанського керманича якісно реагувати на зміну погодних умов. Про настання холодів та ожеледь було відомо тиждень тому, і окремо про це наголосили учора як через державні комунікації, так і через ЗМІ. А це означає, що «бучанському господарнику» байдуже на те, що своєю бездіяльністю він сприяє виникненню аварійних ситуацій, люди витрачають зайві ресурси на подолання коротких дистанцій містом, витрачають час на повільну їзду або стояння у корках, або б’ють автівки чи стирають гуму об такі льодові напрямки пересування.

Але через офіційні сторінки прес-служба мера поширює повідомлення, що дорожні служби працюють на дорогах, а у разі екстрених ситуацій потрібно звертатися за телефонами служб порятунку: «Спецтехніка вже працює на вулицях міста

Пам’ятайте під час снігопаду: вдень не паркуємо автомобілі на тротуарах і в дворах, вночі не залишаємо машини на проїжджій частині. Дотримання цих правил дозволить техніці працювати без зайвих перешкод.

За поганих погодних умов, особливо треба бути пильним водіям. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя і життя своїх близьких, в разі виникнення небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Також нагадуємо організаціям та підприємствам, що вони зобов’язані прибирати тротуари перед своїми приміщеннями».
(https://www.facebook.com/bucharada.gov.ua/posts/892836477589424?__xts__[0]=68.ARAIBkX6ooYyOY2yUHkiom3E-cRKx3HxG3eS6_jnhZje69y29P2Qx6owa5bI15_MyKZLCxmWNOzzAi4L-NB6HKtAkKmqzXCtGRUKwpuDXcnUcXQmlz_QHrfRp8AEYQIVZnToZWzdYv1iRAoiCWFxdT2jgrOOYF0RcrjQ8YpRcVPCSv_3kcWYBKqCKNHr4AmCcmJlWI33xNnyO0IoAGz0UbOOTPVXsBJedfnEaeaf_CGJIfIqHldRVK5QtxoBnyqRUby7lBK_bSKlbg0DhRi6vDtxsZG9l21h750UedD1nUhevm9hBcWidwYAxpsRdkItIhU_vCVH_-ALNGRO16CJ93w&__tn__=-R)

Нагадаємо, що таку ж ситуацію на дорогах Бучі можна спостерігати щороку.

Дивіться фото і відео за посиланням:
Вантажівка некерована через лід.

Gepostet von TheBucha Times am Mittwoch, 14. November 2018

Різниця прибирання доріг. Межа міст Ірпінь і Буча.

Gepostet von TheBucha Times am Mittwoch, 14. November 2018

Ковзанка на дорогах Бучі.

Gepostet von TheBucha Times am Mittwoch, 14. November 2018

Непрочищені і сковані льодом вулиці

Gepostet von TheBucha Times am Mittwoch, 14. November 2018

 

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя