Голову Києво-Святошинської районної ради відправили у відставку

0
191

На сесії Києво-Святошинської районної ради 27 вересня відправлено у відставку голову ради Олександра Тігова у відставку.

Сам Олександр Тігов назвав цю сесію «незаконною» та не з’явився на засідання. Це не завадило депутатам зібрати кворум, внести до порядку денного питання про зміну керівництва ради, і врешті проголосувати за відставку Тігова.

Останнім часом їм’я пана Тігова фігурує в цікавому скандалі. Так, 17 вересня на святкування 60-ї річниці з дня заснування міста Боярка, він розповів анекдот з явно антисемітським підтекстом. В цьому анекдоті Тігов порадив боярчанам «для вигідного бізнесу почати розводити євреїв». Така поведінка посадової особи на офіційному святі? мабуть також стала однією з причин кадрового рішення щодо пана Олександра на сесії Києво-Святошинської райради.

Також в пресі зявилася інформація, що з ініціативи пана Тігова буде передана під забудову велика ділянка землі в Боярці. Цю інформацію він категорично відкинув.

Депутати обрали новим головою районної ради представника фракції партії «Солідарність» Вадима Гедульянова. На шосте жовтня призначено друге засідання тринадцятої сесії Києво-Святошинської районної ради.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя