Держгеокадастр планує відкрити всю інформацію про землю

0
705

Держгеокадастр планує максимально відкрити всю інформацію, яка занесена в кадастр. 

Про це повідомив голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру — Денис Башлик, передає agroportal.ua.

«Держава не має заробляти на ній гроші та створювати стимул для бізнесу це робити. Звісно, ми не будемо відкривати персональні дані щодо власників та користувачів земельних ділянок, але відкриємо всі дані про координати поворотних точок земельних ділянок. На мій погляд, це стане поштовхом до розвитку економіки, стимулом для створення позитивного інвестклімату», — повідомив він.

За його словами, ще одне питання — наповнення кадастрової карти новими шарами. Відомство вже сьогодні розмістило і продовжить розміщувати оновлену інформацію про ліси, незареєстровані території, умовні прибережні захисні смуги тощо. 

«Також дуже важливим напрямком є створення національної інфраструктури геопросторових даних. Система поєднає у собі всі реєстри та інформаційні бази, які є в державі. Більше не доведеться ходити в три різних органи, щоб отримати три різних довідки. Має бути запроваджений принцип «єдиного вікна» доступу до інформації», — заявив Башлик.

Нагадаємо, разом з тим, Окружний адміністративний суд Києва дозволив Держгеокадастру не відкривати дані про землю всупереч законодавству.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя