Чергове зґвалтування: Федорук продовжує привласнювати землі Бучі зі своїми бізнес-партнерами

0
932

Наприкінці тижня діяльність мера Бучі Анатолія Федорука знову прикувала до себе увагу ЗМІ країни: схема з виділенням земельної ділянки його бізнес-партнеру і піарнику, власнику телеканалу «Погляд» Олексію Зіневичу закінчилася мітингом поблизу його лісового палацу, що привернуло увагу численних журналістів. 

7 грудня біля маєтку Олексія Зіневича відбувся пікет бучанців, яких обурила чергова схема передачі земельних ділянок у Лісовій Бучі: міський голова Анатолій Федорук спочатку анонсував, що виділяє ці земельні ділянки воїнам АТО з міста. Однак, журналісти згодом виявили, що то були підставні особи, адже земельні ділянки поруч із маєтком Зіневича одразу ж перейшли у його власність. А на ділянках одразу ж виріс паркан, почали вирубувати дерева.

Це і зібрало обурених ветеранів АТО, представників їх родин та просто небайдужих активістів, яким болить таке розбазарювання земельних угідь і несправедливість по відношенню до тих, хто заслужив усе це насправді. А відтак, люди прийшли до маєтку Зіневича з вимогою, щоб він повернув ліс громаді. Ця неординарна подія привернула увагу усіх центральних телеканалів країни те регіональних медіа. Так цю подію висвітлив «Обозреватель«:

«Перший діловий» показав розлогий сюжет про аферу:

Найбільше вразили зйомки за парканом, а саме з квадракоптера, які показали масштаби і розмах будівель на земельних ділянках Олексія Зіневича.

Активісти так само знімали все, що там відбувається, показавши масштаби вирубки лісу і забудови цієї території.

Довжина і висота чистих помислів

Gepostet von Наталия Давискиба am Samstag, 8. Dezember 2018

Про те, як увесь цей дерибан дістав місцевих мешканців краще за все розкажуть коментарі у обговореннях цих сюжетів.
Інші видання більшу увагу приділили реакції активістів поблизу захоплених Зіневичем земель. Ну а більш детально про всю схему передачу Федоруком земель своєму бізнес-партнеру написало видання «Громада Приірпіння«. Так само телеканал ITV опублікував сюжет на цю тему.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя