Бучанці – Федоруку: скільки можна брехати?

0
509

Неефективну діяльність міського голови відчуває на собі сьогодні кожен бучанець — на вулиці та вдома. Варто подивитися на нечищені тротуари та двори багатоквартирних будинків, які перетворилися на ковзанку. Усе це відбувається через небажання Анатолія Федорука виконувати свої прямі посадові обов’язки, на яких він за наш рахунок збагачується для того, щоб на парламентських виборах пройти до Верховної Ради.

Сьогодні журналісти The Bucha Times вирішили промоніторити у якому стані знаходяться дороги та тротуари міста після того, як погода стабілізувалася. Як можна побачити на фото і відео – більшість доріг та тротуарів знаходяться у жахливому стані, непрочищені, перетворилися на суцільну ковзанку.

Фактично усі вулиці та провулки Бучі занесені снігом або сковані льодом. І не прочищаються вони не лише у приватному секторі, а й поряд з багатоквартирними будинками. Надзвичайно слизько і поблизу садочків, до яких дуже складно підійти і під’їхати машиною.

Як бачимо, це ніяк не сходиться з ідилічною картинкою того, яку малюють представники команди мера по ОТГ, зокрема у Здвижівці.
Така службова недбалість міського голови Бучі викликана його амбітними планами. Як стало відомо нашому виданню, Анатолій Федорук збирається балотуватися на наступних виборах, висуваючись по виборчому округу, до якого входять Ірпінь та Києво-Святошинський район (де він минулого разу гучно провалив вибори), збираючись злити Бучу та ОТГ разом з Ірпінем. Наше місто він розглядає виключно як трамплін для стрибка у парламент, і за рахунок Бучі накопичує кошти для подальшого просування в політику. Хоча наразі усім заявляє, що не збирається балотуватися. Такий вибір, у першу чергу, він обрав для того, щоб уникнути відповідальності за кримінальні провадження, відкриті на нього за корупційні оборудки. Депутатська недоторканість дозволить йому продовжувати особисте збагачення за рахунок округу. Але чому через це повинні страждати бучанці? Навіщо нам такий міський голова? Може краще перестати брехати і почати виконувати свої обов’язки?

Сергій Овруцький

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя