Бучанські радикали і їх бачення розвитку міста

0
546

Ми представляємо конструктивні партійні осередки нашого міста, які працюють разом з іншими над розвитком нашої ОТГ. Відтак, цього разу представляємо вашій увазі голову Бучанського міського осередку Радикальної партії Олега Ляшка Ігора Фонтанія.

Офіс Радикальної партії рік тому переїхав у новий мікрорайон, і тепер розміщений за адресою вул. Гмирі, 18А, к.92. Очолює його Ігор Фонтаній. У політиці та партії він з 2010 року. Попри працівників офісу у місті має понад 50 активістів, — агітаторів та волонтерів. Але людського ресурсу, за його словами, як завжди, не вистачає.

— Ігоре Едуардовичу, розкажіть з якими питаннями до вас зазвичай звертаються до партійного офісу?

— У більшості люди звертаються за вирішенням фінансових проблем, функціонування ОСББ, роботі комунальних служб, інфраструктурних питань, оформлень субсидій тощо. Люди поставлені у тяжке фінансове становище, і тому звертаються переважно за допомогою по особистих питаннях, проханням допомогти оформити субсидію чи роз’яснити те, що мали би пояснити чиновники.

— З часом, коли у вас накопичилася купа звернень, які шляхи вирішення головних проблем ви бачите?

— У розрізі Бучі та ОТГ я бачу такі головні проблеми та шляхи їх вирішення: у нас гостро стоять проблеми забудови і розвитку міста, функціонування інфраструктури і стратегічного планування на десятиліття вперед. Мабуть, кожен бучанець знає головну  біду міста – свавільних забудов, через які страждають інші бучанці. Попри те, що місто та Приірпіння шалено розростаються вширину та забудовах, сюди не залучають інвесторів, які б розвивали підприємства та давали робочі місця тут, на місці. Людей необхідно забезпечити робочими місцями із достойною оплатою. Тоді вони не будуть їхати на заробітки до Польщі, Києва та інших регіонів.

— А якому інвестору може бути цікава Буча та її ОТГ? Як це зробити, раз нинішня влада на це не спроможна?

— У нас існує велика проблема структури міста – забудови та існування його як такого. Воно чудово територіально розташоване ліс, екологія, навіть не зважаючи на близькість до зони ураження Чорнобильською АЕС, санаторно-курортна зона. Поруч столиця і стратегічні траси та засоби комунікації. Але розвитку громади немає. Тому стратегічним напрямком має стати пошук інвесторів, створення підприємств їх розвиток у місті. Це дасть новий поштовх нашому краю. Це мають бути великі, екологічно чисті підприємства, які могли б забезпечити роботою від 500 до 3 000 людей. Це б позитивно вплинуло на все Приірпіння.

— А як же тоді бути зі сваволею забудовників? Як вирішити цю проблему?

— Сваволя забудовників – істотно впливає на ОТГ, але і це питання можна вирішити. Його необхідно поставити під повний муніципальний і громадський контроль, відповідні чиновники, які приймають рішення, мають нести відповідальність, і тривалий час. У такий спосіб ми зробимо це питання прозорим і цивілізованим. Зараз влада стає дедалі прозорішою у всій своїй діяльності. І з цим вона хоче зайти у місцеву владу, на місця. Інакше позитивних змін у країні не буде – все залишиться по – старому. Тому, — ми за використання такого механізму на ринку забудовників, що дозволить швидко усунути накопичені проблеми і вирішити їх, зробивши цю сферу відкритою для будь-якого бізнесу.

— А як ви бачите вирішення транспортної проблеми Бучі та ОТГ?

— Проблему транспортної роз’вязки можна вирішити впровадженням ринку громадського транспорту. Це має бути високоякісний транспорт з лояльними цінами. Таку практику застосовують у всіх великих містах Європи. Більшість людей там пересуваються громадським транспортом, і це розвантажує міста від маршруток або приватних машин. А зараз це питання мером майже не контролюється. Та за 3-5 років цю проблему цілком можна вирішити.

— А яким чином ваша партія бачить вирішення проблеми освіти у Бучі?

— З  навчальними закладами у місті надзвичайна проблема. Та не лише у дитсадках та школах, а й позашкільних закладах. Зараз вони зникли, а дітей немає чим зайняти після закінчення уроків або навчального дня. До того ж потрібно створити муніципальний басейн, спортивні секції тощо. Якщо діти будуть зайняті таким чином – у них не буде часу займатися дурницями.

— Чим буде займатися ваш осередок у найближчий час? Особливо під час парламентських та президентських перегонів?

— У найближчі рік-два ми будемо працювати на перемогу нашого єдиного кандидата у президенти – Олега Ляшка. Лише його бачимо очільником держави. Ми вважаємо, що саме він має проукраїнський погляд, а не проамериканський чи проросійський. І що лише ми самі зможемо вирішити власні проблеми – без зайвої, чужої допомоги чи втручання. Замість нас їх ніхто не вирішить. Тому ми разом повинні об’єднатися з усіма конструктивними силами і працювати над розбудовою країни і рідного краю.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя