А сніг не знав, і падав…

0
1293
  • Сьогодні, 26.11.2018 знову почався снігопад. Після вихідних, на яких місто знову було сковане ожеледдю, цього разу ліпив мокрий сніг. Однак, ані в центрі, ані по околицях зранку вулиці не прочищалися і не посипалися відповідними сумішами.
    Лише після 10-ї години стали виходити комунальні служби і у деяких місцях тракторець став прочищувати важливі ділянки міських комунікацій навколо міськради.

Депутат Бучанської міськради з більшості Федорука Олена Березинець, не зважаючись на те, що вулиці залишаються нечищеними, опублікувала ряд постів у фейсбуці, де радіє несподіваному снігу, хоч сама визнає, що вулиці не чистяться від «білих мух» та сміття.

І сама ж не перший раз заауважує, щодо неефективності діяльності мера, публікучи фотофакти.

Міська рада, у свою чергу, опублікувала у фейсбуці інформацію, про буцімто прибирання вулиць, однак, бучанці гнівно розкритикували якість чищення вулиць.

Ми публікуємо свіжі  світлини та відео бездіяльності бучанського мера Анатолія Федорука. Так виглядають дороги і вулиці міста у центрі та на околицях. Більше дивіться на відео.

Нагадаємо, що 14 листопада Буча потерпала від снігового колапсу через те, що міський голова Анатолій Федорук не прочищував дороги та вулиці міста. Така ситуація у Бучі спостерігається щороку, та ніхто не відповідає за травми людей, побиття техніки на вулицях і дорогах.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя