Ірпінська міська рада проти прийняття закону про міські агломерації

0
233

Сорок девята сесія Ірпінської міської ради прийняла рішення звернутися до Верховної Ради України та Київської міської державної адміністрації стосовно недопущення прийняття закону про міські агломерації. За це рішення проголосувало – 32 депутати, проти голосів не було, один депутат від голосування утримався.

Законопроект про міські агломерації 6743 був зареєстрований у парламенті 17.07.2017 р. Його співавторами виступило 15 народних депутатів від різних фракцій.
За своєю суттю цей закон фактично скерований на поступове приєднання невеликих міст та селищ розташованих біля великих міст до складу цих самих великих міст.
Зокрема, вже зараз широко обговорюються плани входження до Київської агломерації таких населених пунктів Київської області, як Ірпінь, Буча, Гостомель, Бровари, Бориспіль, Васильків, Обухів, Вишгород та інших.
На думку представників громад міст, які планують включити до складу потенційної агломерації, до такого об’єднання не готові, ані місто Київ, ані пристолічні міста і селища. У разі такого об’єднання може зрости число новобудов та погіршитись інфраструктура населених пунктів, яка і без того перебуває в складному технічному стані.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя