Прийнято за основу зміни до законодавства, що дозволяють об’єднуватись в територіальні громади населеним пунктам суміжних районів

0
215

Верховна рада України на пленарному засіданні 8 вересня схвалила в першому читанні  зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання громад» та Земельного кодексу України, якими дозволила об’єднуватись в територіальні громади населеним пунктам, що розташовані в суміжних районах.

Доповів законопроект голова підкомітету Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Микола Федорук. З третьої спроби народні депутати прийняли рішення. «За» проголосувало 238 депутатів. Підтримали в основному представники правлячої коаліції: БПП, Народний фронт, Самопоміч,  позафракційні та радикали Олега Ляшка.

Проти прийняття законопроекту категорично виступили Опоблок та Батьківщіна.

Прийняття цього закону відкриє шлях зокрема приєднання до Бучанської територіальної громади ряду сіл та селищ Вишгородського району. Ці населенні пункти є територіально близькими більше до Бучі, ніж до Вишгорода. Після юридичного оформлення об’єднання в об’єднаній громаді відбудуться вибори.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя