Про несвяткове у День працівників лісу України

0
267

18 вересня в Україні відзначається професійне свято працівників лісу.

На жаль, в останні роки ліси в країні масово вирубуються під різними приводами, найпоширеніший з них: це зміна категорії земель. Зміна категорії лісового фонду тягне за собою і зміну цільового призначення, це відкриває дорогу до вирубки.

Так зокрема, вчиняли і на Приірпінні, про що недавно розповів в ефірі телеканалу «24» Генеральний прокурор України Юрій Луценко: «890 гектарів лісу пустили під вирубку. Вони усі були в актах. Ці акти потім просто спалили. Та слідчі їх відновили, і тепер проводяться експертизи. Як тільки воно завершаться, буде пред’явлена підозра у скоєнні злочину меру Бучі та меру Ірпеня. Ці особи понесуть покарання».

Якщо не дбати про збереження лісу, то скоро на Київщині може настати звичайна піскова пустеля. Тому не тільки в день лісу слід пам’ятати що ліс виростає не за один місяць чи рік, його треба берегти.  На жаль зараз проводиться вирубку Біличанського лісу без надання належних пояснень громадськості і попри обіцянки винести межі лісу в натурі і включити цей ліс до Національного лісопарку «Голосіївський». Не чутно голосу і громадських активістів. Тобто, як ми бачимо на прикладі Київщини в суспільстві дуже невисокий інтерес до цієї проблеми. Невже ми прямуємо до екологічної катастрофи?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя