Звідки гроші?

0
250

Депутат Бучанської міської ради, голова регламентної комісії БМР Катерина Цип’ящук придбала квартиру площею 105,3 квадратні метри. Вартість такої квартири чомусь склала лише 312 тисяч гривень Дата набуття права власності: 31.12.2016 р. Про це ми дізналися з єдиного реєстру декларацій Національного агенства з запобігання корупції https://public.nazk.gov.ua/declaration/f216035d-0cf4-4e7d-b36a-5d5f95f14d8f
Зазначимо, що орієнтовна вартість такої житлової площі на ринку нерухомості становить 90 тисяч доларів США. Катерина Цип’ящук на даний час є тимчасово непрацюючою. З наших джерел у Бучанській міській раді стало відомо, що придбання квартири пані Катериною стало можливим завдяки коштам, які вона отримала від мера Анатолія Федорука, за мовчання по факту тіньових схем розкрадання земельного фонду та бюджетних коштів міста.

Як голова комісії з регламенту та правового забезпечення Катерина Цип’ящук жодного разу не виступила проти злочинних схем, які започаткував та продовжує реалізовувати Анатолій Федорук. Вона принципово «не помічає» факти порушення закону. Тому, мабуть й має за це плату.

Належність до президентської партії БПП не стає на заваді для Катерини Цип’ящук у виступах на захист мера Анатолія Федорука та секретаря БМР Василя Олексюка перед судом та прокураторою. Час для Блоку Петра Порошенка задатись питанням, чому в той час, коли генпрокурор Юрій Луценко заявляє про бажання довести справу про корупцію мера Бучі до логічного фіналу у суді, партійці на зразок Катерини Цип’ящук та Людмили Войналович, виступають в команді цих самих корупціонерів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя