Втрачений авторитет

0
1657
фото із офіційного сайту БМР

Міський голова Бучі втратив контроль над депутатами. Яскравий приклад тому чергова неспроможність скликати сесійне засідання. 26 червня з ранку секретар міської ради Василь Олексюк почав обзвонювати депутатів з пропозиціями прийти на сесію міської ради на 18.00. При цьому, на офіційному сайті БМР не було розпорядження про проведення позачергової сесії. Як не було і порядку денного засідання.

Більшість з депутатів просто відмовилася прийти на засідання, але й ті, які прийшли на 18.00,в своїй більшості не були схильні проводити позачергову сесію. Як прокоментувала керуюча справами БМР Вікторія Ляховець: «Це була закрита робоча зустріч без представників ЗМІ мера міста з депутатами. Темою зустрічі були питання процесу реформи місцевого самоврядування та децентралізація».

Фактично ж, як стало відомо з наших джерел, реальними причинами відмови в прибутті депутатів на сесію, стало небажання бути «депутатами за викликом».  Усі нагальні питання життєдіяльності міста повинні проходити  розгляд профільними депутатськими комісіями та бути винесеними на чергову сесію.

Федорук реально втратив авторитет в депутатському корпусі. Це видно з того, що вже вдруге поспіль він не може скликати позачергову сесію.

Як прокоментувала депутат міської ради Анна Ісламова (фракція БПП): «Це явне порушення регламенту міської ради, коли телефонують за чотири години до початку позачергового засідання, і в тебе немає жодного порядку денного та проекту рішення з жодного питання».

Депутат від фракції ВО «Свобода» Олександр Животовський так прокоментував подію: «Близько полудня до мене подзвонили з повідомленням про проведення позачергової сесії. Я запитав, чи пройшли питання попередній розгляд комісіями, і чи є проекти рішень. Мені відповіли, що засідання комісій зберутьбезпосередньо перед сесією.

Зайшовши на офіційний сайт БМР, я не побачив там рішення про сесію, яке має бути розміщене не пізніше одного дня з часу проведення засідання. Я побачив порушення регламенту ради, а наша фракція дотримується норм законодавства, ніколи не брала і не збирається брати участь у сумнівних речах».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя