ВІП-агітатори Федорука

0
1451

На зустрічах та громадських слуханнях по населених пунктах, які Анатолій Федорук хоче приєднати до Бучі, він їздить у компанії Василя Олексюка, Ігоря Бартківа та Івана Лисенка. Останній часто опиняється в епіцентрі скандалів. Лисенко — прес-секретар бучанского мера і адмініструє групу «Бучанська об’єднана громада» у Фейсбуці. Пише про все і усіх, але тільки не про себе. Хоча у його біографії є «цікаві» сторінки: колись він займався гоп-стопом, і у складі банди обікрав, а також побив жінку, яка у результаті залишилася калікою.

За інформацією журналістів, за ці злочини він був, свого часу, позбавлений волі. Причому Лисенко сам це публічно визнав перед мешканцями Бучі під час сесії Бучанської міської ради.

«Скоїв злочин, таке було. Я своє відсидів», — казав він перед людьми.
Проте, у своїй автобіографії кандидата в депутати Лисенко цю історію приховав двічі, вказавши, що він, нібито, «несудимий».

«Не любить згадувати про минуле і секретар Бучанскої міськради Василь Олексюк. Саме його і екс-депутата та довіреної особи кандидата в народні депутати в 2014 році Анатолія Федорука, Ігоря Бартківа вважають винним у тортурах і смерті бучанця Романа Перекопського. В Інтернеті ЗМІ розповсюдили відео, у якому мати бучанця Романа Перекопськго, напряму називає вбивцями свого сина секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка та вищезгаданого Ігоря Бартківа.

Цю історію знають усі бучанці. Роман Перекопський працював у компанії «Правник», що належить Олексюку та Бартківу. Одного вечора Олексюк, Бартків та їхній охоронець пиячили у себе в офісі. Їм здалося, що Роман не поділився з ними грошима від укладеної угоди (як відомо, компанія «Правник» займалася продажем бучанської землі). Вони запросили останього на розмову. Скрутивши його та прикувавши наручниками до батареї опалення у туалеті, вони катували його усю ніч. Від отриманих травм Роман помер у лікарні, Олексюка та Бартківа кинули за грати, але просиділи вони там не довго. Через свої зв’язки Федорук зумів їх «відмазати». Концертами та святковими заходами вони намагаються втертися в довіру до сусідів, а що потім?
Як відомо, короля робить свита. І додати до цього, окрім кримінальних справ самого Федорука схоже — нічого», — констатують медійники.
Марина Домбровська

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя