Викормиши мера Бучі Федорука:

0
247

За рахунок земель і комунального майна громади та вкраденого лісу, «гаспадарник» Анатолій Федорук сам вскормився, а тепер підгодовує своїх викормишей. Таких як, своя сестра Лариса Федорук, яка шляхом фальсифікацій та підкупу виборців, стала селищним головою Ворзеля, Василь Олексюк, секретар Бучанської міської ради, якого мати Романа Перекопського звинуватила у вбивстві свого сина https://www.youtube.com/watch?v=fFEaAvERCgo

Відтепер, у Бучі з’явився ще один викормиш народний депутат Віталій Купрій. Це депутат мажоритарник з міста Кам’янське Дніпропетровської області. Він вважає, що напевно вирішив усі справи виборців свого округу, і тепер почав пхати свого носа в Бучу та відробляти отримані активи.

Віталій Купрій, не знає чи не хоче знати історію Бучі. Свого часу Буча територіально підпорядковувалась Ірпінській міській раді. Федорук з метою вкрасти весь бучанський земельний ресурс роздав сотні гектарів землі різного роду посадовцям щоби відокремити Бучу і самому сидіти на царстві.

Починаючи з 2012 року Федорук рветься до Верховної Ради. Але при цьому він  залишає бучанців без інфраструктури. Інфраструктура Бучі залишається  Ірпінською: водоканал, лікарня, паспортний стіл, відділення поліції  і т.д. За таких умов Буча знову може потрапити в адміністративну залежність від Ірпеня. Не створивши нічого нового, жодної інфраструктури мер Бучі, фактично унеможливив на теперішній час створення Бучанської ОТГ. За висновками фахівців потенціал інфраструктури міста лишився на рівні минулого десятиліття, коли Буча перебувала у складі Ірпеня. І тепер, якщо місто знову повернення в підпорядкування Ірпеня, то вина за це ЛЕЖАТИМЕ ВИКЛЮЧНО НА ФЕДОРУКУ!

Паралельно Федорук прагне роздати те, що ще не встиг вкрасти своїм викормишам та таким пройдисвітам як Купрій.

Нещодавній брифінг Купрія є наочним підтвердженням безвідповідальності політика, який абсолютно не усвідомлюючи стану місцевих справ, почав агітувати за включення Ворзеля до складу Бучанської ОТГ, чим викликав шквал критики з боку ворзелян, які на власному досвіді знають, що таке правління сімейства Федоруків https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/videos/1864520136915241/


Цими днями бучанців глибоко обурила акція, яку з виключним цинізмом провели біля будинку активіста Віктора Бархоленка. До будинку активіста принесли свинячу голову та облили кров`ю православний хрест. Ініціатором даного сатанинського обряду був секретар БМР Василь Олексюк на своїй сторінці в мережі Фейсбук прямо закликав до проведення цієї цинічної акції спрямованої на залякування людей, які незгодні з курсом Федорука А.П.щодо деребану бучанського лісу,розкрадання земель та майна Бучі.

Зрозуміло, що Василь Олексюк людина прямо залежний від Федорука А.П., і без його вказівок й кроку не зробить. Тобто, усі ідеї проводити подібні «акції» шли безпосередньо від мера. Згодом, Федорук А.П. почав виправдовуватись та відхрещуватись від подій під будинком  Віктора Бархоленка, чим в черговий раз підтвердив свій діагноз шизофреніка від якого за рік втекли всі заступники та продовжують тікати працівники апарату ради.

Ось такі «гаспадарникі» та викормиши керують поки що в Бучі.  Вони мають понести, і обов’язкову понесуть заслужену кримінальну відповідальність за свої діяння.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя