Відкликання депутатів стає реальністю

0
549

Сотні бучанців зібралася на збори через кричущу бездіяльність народних обранців та розпочали процедуру їх відкликання.  Збори виборців Бучі відбулися 6 травня в кінотеатрі «Акваріус».Людей дістала бездіяльність та хамсько-зверхня поведінка  депутатів Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза, невиконання ними своїх передвиборчих обіцянок та депутатських обов’язків. Це підтверджували виступи мешканців округів за якими закріплені ці депутати, письмові колективні та індивідуальні звернення громадян.  Після так  званого  звіту депутатів  району Склозаводська в Бучі журналіст Зореслав Замойський виклав у соцмережі відео на якому видно, як Микола Йощенко своєю хамською поведінкою доводить виборців ледь не до серцевого нападу
https://www.facebook.com/zoreslav.zamojskij/videos/vb.100004028447421/979816232162649/?type=2&theater
https://www.facebook.com/zoreslav.zamojskij/videos/vb.100004028447421/979816232162649/?type=2&theater
Депутат і не приховував, що не збирається вирішувати проблемні питання виборців. На цьому ж самому звіті, Олексій Гарбуз взагалі не звітував, а ходив «блідою тінню» за Миколою Йощенком.
26 січня року поточного Йощенко та Гарбуз після пиятики  в ресторані  сіли в авто і  поїхали для продовження чаркування. При чому депутат Йощенко сів за кермо машини. Автівку зупинив наряд поліції та склав протокол про керування авто в нетверезому стані https://www.youtube.com/watch?v=_M61SbEF2nw&t=41s

Микола Йощенко тричі притягався до відповідальності за водіння авто в нетверезому стані, судом були винесені рішення адміністративного впливу стосовно депутатаЯк бачимо, така активність громадськості доводить, що скінчилися часи, коли народні обранці дозволяли собі поводитися з виборцями, які їх же обрали, як з кріпаками. Тепер свідомість людей змінилася, і у разі якщо депутат буде глухим та бездіяльним до потреб виборців  округу, демонструватиме зверхньо-хамське ставлення до людей, він буде відкликаним за народною ініціативою.

На жаль, випробовування владою проходить не кожен. Проте, в Україні вже мають місце приклади відкликання депутатів, які не виконують своїх обов`язки перед виборцями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя