Відбулася двадцять третя сесія Бучанської міської ради: депутати схвалили бюджет на 2017 рік

0
421

22 грудня відбулося пленарне засідання двадцять третьої  сесії Бучанської міської ради. На цій сесії депутати схвалили бюджет міста на 2017 рік. Усього в порядку денному засідання було 23 питання.

Начальник фінансового управління Бучанської міськради Т.А.Сімон доповіла про основні показники та параметри головного кошторису міста. За ії словами з наступного року на міський бюджет лягає головний тягар з забезпечення потреб освіти та охорони здоров’я в місті. Проте, вона сказала, що бюджет міста є бюджетом розвитку, він є реальним (тобто може отримати усі доходи і забезпечити визначенні у ньому видатки).

Депутати схвалили бюджет після нетривалого обговорення. Далі депутати проголосували про підтримку ряду соціальних програм у сфері безпеки та соцзахисту.

Також затвердили ДПТ навколо СГ «Берізка». Це питання пов’язують з тим, що в кінцевому результаті розпочнеться будівництво.

На сесії не розглядалися питання по звернення громадян стосовно проектів землеустрою земельних ділянок для громадян, які вже мають на цих ділянках приватні будинки.

На засіданні головував міський голова Анатолій Федорук. Поруч з ним сидів секретар БМР Василь Олексюк. Як відомо, 21 грудня Печерський районний суд міста Києва за поданням Генпрокуратури повторно  відправив Анатолія Федорука під домашній арешт. Того ж дня, Апеляційний суд міста скасував рішення суду першої інстанції про відсторонення Василя Олексюка з посади секретаря міської рад,  і той повернувся до виконання своїх обов’язків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя