Відбулася 21 сесія Бучанської міської ради: стан доріг в зимовий період не став приорітетом для міського голови

0
353

Чергова 21 сесія Бучанської міської ради відбулася 29 листопада. Засідання провів міський голова Анатолій Федорук, відносно якого 24 листопада Апеляційний суд міста Києва скасував рішення суду першої інстанції про відсторонення з посади в рамках порушеної проти нього кримінальної справи.

Спочатку доповідалися бюджетні питання. Далі за зроблену за рік роботу звітували голови постійних комісій ради: Олег Квашук, Катерина Ципящук, Роман Янковий та Михайло Наконечний.

Депутати розповіли, що було головним предметом розгляду комісій протягом року. Обговорення як такого не було, за винятком виступу голови комісії з питань комунального господарства Михайла Наконечного.

В день сесії на вулиці випав сніг і почалися морози. Закономірно, що виникли питання щодо готовності комунальників міста до роботи в період снігопаду та ожеледиці. Мер Анатолій Федорук почав запевняти, що все готово до зимового періоду: техніка, матеріал для посипання доріг і т.ін.

Депутат Олександр Таможній не погодився з таким підходом до стану доріг в місті. Він вказав, що комунальникам бракує спеціальної техніки і вніс пропозицію закласти в бюджеті Бучі на 2017 рік кошти на купівлю п’яти одиниць машин.

Далі депутати розглянули питання земельних відносин громадян, установ та організацій. Було відмовлено в розробці змін до детального плану території міста (забудова 10,0 гектара в районі вулиць Симоненка та Гостомельської.

Були також розглянуті індивідуальні звернення громадян, зокрема і стосовно надання матеріальної допомоги на лікування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя