Відбулася 21 сесія Бучанської міської ради: стан доріг в зимовий період не став приорітетом для міського голови

0
93

Чергова 21 сесія Бучанської міської ради відбулася 29 листопада. Засідання провів міський голова Анатолій Федорук, відносно якого 24 листопада Апеляційний суд міста Києва скасував рішення суду першої інстанції про відсторонення з посади в рамках порушеної проти нього кримінальної справи.

Спочатку доповідалися бюджетні питання. Далі за зроблену за рік роботу звітували голови постійних комісій ради: Олег Квашук, Катерина Ципящук, Роман Янковий та Михайло Наконечний.

Депутати розповіли, що було головним предметом розгляду комісій протягом року. Обговорення як такого не було, за винятком виступу голови комісії з питань комунального господарства Михайла Наконечного.

В день сесії на вулиці випав сніг і почалися морози. Закономірно, що виникли питання щодо готовності комунальників міста до роботи в період снігопаду та ожеледиці. Мер Анатолій Федорук почав запевняти, що все готово до зимового періоду: техніка, матеріал для посипання доріг і т.ін.

Депутат Олександр Таможній не погодився з таким підходом до стану доріг в місті. Він вказав, що комунальникам бракує спеціальної техніки і вніс пропозицію закласти в бюджеті Бучі на 2017 рік кошти на купівлю п’яти одиниць машин.

Далі депутати розглянули питання земельних відносин громадян, установ та організацій. Було відмовлено в розробці змін до детального плану території міста (забудова 10,0 гектара в районі вулиць Симоненка та Гостомельської.

Були також розглянуті індивідуальні звернення громадян, зокрема і стосовно надання матеріальної допомоги на лікування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя