В двох бучанських школах припинили зайняття на тиждень

0
154

В місті Буча припинили навчальний процес на тиждень середні школи №3 та №4. Про це видав наказ начальник відділу освіти Бучанського міськвиконкому Олег Цимбал.

Наводимо нижче повний текст розпорядження:

Відповідно до ст. 32 Закону України  «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  листа  Ірпінського  міжрайонного  відділу  лабораторних  досліджень  Державної установи «Київський обласний лабораторний центр  Держсанепідслужби України»      від  12.12.2016 р. № 1821,  Протоколу засідання комісії  Бучанської  міської  ради   з питань  техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  №1 від  12.12.2016 р., з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих  респіраторних  захворювань серед учасників навчально-виховного процесу НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам  Бучанської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 Морозенко  Л.О.  та Бучанської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 Літкевич  А.М.:
  2. Тимчасово призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх  навчальних закладах  з 13.12.2016 р. по 16.12.2016 р.
  3. На період призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.
  4. Організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.
  5. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій та провести відповідну роз’яснювальну роботу з учасниками навчально-виховного процесу.
  6. Забезпечити контроль за утриманням в належному стані інженерних споруд, мереж, комунікацій та  температурним  режимом  у навчальному закладі.
  7. Посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного, повітряно-теплового режимів у приміщеннях навчальних закладів.
  8. Забезпечити виконання навчальних програм за рахунок ущільнення та з використанням дистанційних (індивідуальних) форм через мережу Інтернет.
  9. Організувати роботу педагогічних працівників  щодо покращення навчально-матеріальної бази кабінетів, класних кімнат, підвищення методичного рівня; технічного персоналу – для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов закладу.

Начало формы

Конец формы

В інших школах містах заняття проходять без змін. Перебуваючи на вулицях міста можна помітити, як останнім часом зросла кількість людей в протигрипозних антивірусних масках. В санстанції та міській лікарні повідомили , що небезпеки епідемії в місті поки що немає.

Начало формы

Конец формы

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя