В дитячому таборі відпочинку «Джерело» почали діяти дошкільні групи

0
706

В дитячому таборі відпочинку «Джерело» з 19 вересня почали працювати групи дошкільнят.

Так почалася реалізація проекту Бучанської міської ради щодо облаштування в літних дитячих таборах відпочинку дошкільних груп по типу дитячого садка.

На відкриття прибула заступник міського голови Лариса Матюшенко. Вона зазначила що свіже повітря та затишні кімнати якнайкраще вплинуть на розвиток та відпочинок дітвори. Пообіцяла що не буде проблем і з транспортним забезпеченням: автобус буде доставляти дітей до «Джерела» та ввечері відвозитиме додому.

Дуже гарна новина для батьків. Проте питання забезпечення дошкільнят місцями в дитячих садках для Бучі є дуже актуальним. Особливо це пов’язано з планованим зростанням населення. Якщо до 2030 року число мешканців Бучі зросте до 50 тисяч, і це будуть в переважній більшості молоді громадяни, відповідно це може ще більше посилити проблему.

За статистикою перебування в черзі на влаштування дитини в дитсадок в Бучі може затягнутися  від двох років і більше. Тут і стають в нагоді такі засоби облаштування тимчасових дитсадків, як групи в літних дитячих таборах відпочинку. Це дозволяє певною мірою розвантажити черги. Також в Бучі міська влада заявляє про побудову нових дитячих садків. Проте конкретний час початку їхньої роботи поки що лишається невідомим.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя