В черговий раз через корупцію Анатолія Федорука страждає місто

0
189

Анатолієм Федоруком в черговий раз цікавляться правоохоронці.

З самого ранку, 2 серпня в приміщенні Бучанської міської ради співробітники Генеральної прокуратури з залученням працівників Служби Безпеки України проводять обшук. Наразі правоохоронці причини сьогоднішнього  обшуку не коментують. Візити правоохоронців до мерії Бучі стали вже традицією.

Вже рік, як Генеральна прокуратура проводить слідчі дії у справі про перевищення повноважень мером Анатолієм Федоруком та секретарем БМР Василем Олексюком. У прямому ефірі телеканалу Генпрокурор Юрій Луценко радив Анатолію Федоруку піти на добровільну співпрацю зі слідством. Триває розгляд кримінальних справ й в суді.
Анатолій Федорук не зважає на те, що перебуває під слідством, і продовжує порушувати закон. Зокрема, до цього часу не закрите засідання чергової сесії міської ради, на якій представнику ТВК не було надано слово для оголошення рішення про відкликання за народною ініціативою  депутатів-зрадників Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза.
За 19 років свого правління Анатолій Федорук нехтував законами, фальсифікував вибори розкрадав бучанську землю та місцевий бюджет.

Вбачається тільки один вихід з ситуації яка склалася: увагу правоохоронців від Бучанської мерії може припинити лише відставка з посад фігурантів скандальних справ Анатолія Федорука та Василя Олексюка. Чим швидше ці двоє покаються, та підуть з посад, тим краще буде для Бучі. Лише тоді, місто може зітхнути спокійно і позбавитись «господарників з мерії», які вбачають в місті Буча тільки ресурс для власного збагачення через махінації з дорогою бучанською землею. З тим, щоби пустити цю землю під забудову багатоповерхівками. При цьому вони жодним чином не дбають про розвиток місцевої інфраструктури, лишаючи мешканців нових будинків сам-на-сам з великими проблемами.

Але злочини безкарно не проходять Обов’язково настає відповідальність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя