В Бучі відбулися чергові громадські слухання щодо багатоповерхової забудови центральної частини міста

0
363

4 квітня мешканці Бучі зібралися на слухання щодо планів змінити ДПТ (детальний план території) обмеженного пішохідною алеєю, вулицями Польовою, Енергетиків, Островського та бульваром Богдана Хмельницького. Простіше кажучи мова йшла про зведення в центрі Бучі нових багатоповерхівок.

Головуючий на громадських слуханнях секретар міської ради Василь Олексюк намагався запевнити  присутніх в тому, що забудовник врахує усі суспільні потреби мешканців, навіть більше зробить.Проте не знайшов що відповісти на репліку: «Павловичу, хто як не Ви розуміє, що забудовника цікавить лише клієнт, і то до часу, пока не розрахується за придбану квартиру».

Так само не сказав представник влади коли ж таки нарешті в місті не лише про новобуди будуть інформувати, а й про об’єкти нової  інфраструктури. Хоча б нормальну, як для такого міста лікарню, новий дитячий садок або підземний переїзд через залізницю.

Проект ДПТ цієї території розроблено ФОП Коваленко Н.І. Замовником виступило комунальне підприємство «Бучазабудовник» відповідно до рішення Бучанської міської ради. Так інформує офіційний сайт БМР. Як бачимо, чинний мер демонструє підтримку тенденціям перетворень Бучі в місто «суцільного асфальту і бетону».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя