В Бучі намагаються незаконно привласнити земельну ділянку

0
353

В Бучі певні особи прикриваючись правом спадщини згідно так званої «угоди довічного утримання» намагаються заволодіти земельною ділянкою.

Як повідомляв на своїй сторінці в мережі Facebook журналіст Зореслав Замойськийhttps://www.facebook.com/zoreslav.zamojskij/posts/1044383592372579

свого часу в Бучі одна жінка уклала угоду довічного утримання з власницею частини будинку те земельної ділянки по вулиці Лермонтова. Після укладення угоди утриманка  швидко померла. Невдовзі помирає й та, хто займався доглядом за покійною. Після цього родичі другої покійної почали вимагати через суд права власності над частиною будинку та земельної ділянки

https://www.facebook.com/ zoreslav.zamojskij /posts/1401532939890072

За словами журналіста існує пряма загроза захоплення земельної ділянки, руйнування будинку та подальшого продажу для забудови. Це все робиться з урахування великої ринкової вартості бучанської землі.

Власниця іншої частини ділянки на Лермонтова,7 Лариса Липська, якій 78 років, і яка тяжко хвора, заявляє, що на земельну ділянку по вулиці Лермонтова чиниться звичайний рейдерсько-шахрайский тиск та маніпуляції.  Вона розповіла, що свого часу власником цієї землі був ії родич, котрий загинув на війні 1941 – 1945 років.  Також вона повідомила, що стан ії здоров’я не дозволяє прибути на призначену Ірпінським міським судом технічну експертизу території. Також, як повідомим представник Л.Липскої до суду буде поданий зустрічний позов до осіб, які намагаються захопити земельну ділянку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя