В Бучі кримсько-татарська громада презентувала свято Курбан-Байрам

0
888

17 вересня в центральному міському парку Бучі кримсько-татарська громада, за сприяння депутатів Бучанської міської ради, презентувала мусульманське свято Курбан-Байрам.

В програмі свята було виконання артистами та аматорам народних татарських пісень та танців. Готувалися та пригощали усіх присутніх смачними блюдами кримсько-татарської кухні: пловом, лагманом, шурпою та шашликом. Багато присутніх було в національному татарському вбранні.

Як зазначила один з організаторів свята, депутат Бучанської міської міської ради Анна Ісламова, метою святкування було донесення до громади бучанців святкових традицій одного з корінних народів України: «В цей час коли багато з нас опинилися відрізаними від батьківщини Криму  через агресію з боку сусіда, котрий намагається нині провести на території Криму вибори в свій парламент, ми як ніколи відчуваємо єдність з братнім українським народом. Ми хочемо показати які у нас є свята і традиції, що вони взаємодоповнюють широку національну палітру нашої держави Україна», зазначила А. Ісламова.

Такий формат проведення свята дійсно дає змогу відчути, що Україна є багатонаціональною в державою, в якій відсутня національна та релігійна ворожнеча між культурами та народами. Увесь український народ – громадяни різних національностей є єдиними, перед різними зовнішніми та внутрішніми викликами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя