Тиск та хамство депутатів. Їм можна все?

0
256

Уявімо на хвилину, що голова регламентного комітету  Верховної Ради прибув до Центральної виборчої комісії, прихопивши з собою ще й голову однієї з парламентських фракцій, і почав вказувати членам ЦВК як і що їм робити в тій або іншій ситуації. Про це б відразу дізналася вся країна, а той хто таке, зробив поніс би заслуженну відповідальність.

Та ось на місцевому рівні, зокрема в Бучі, такі витребеньки мають місце.
Голова комісії Бучанської міської ради  з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету Катерина Цип’ящук зганьбилася, вчиняючи прямий тиск на Територіальну виборчу комісію. Парадокс: депутат, в обов’язки якої входить контроль за дотриманням законодавства, сама ж це законодавство, і порушує.

Катерина Цип’ящук в компанії ще з однією з депутаток БМР Людмилою Войналович, з’явилася на засідання Бучанської ТВК коли там розглядалося питання про відкликання скандально відомих депутатів-зрадників Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза, і почала «давати членам ТВК роз’яснення законодавства». Фактично вона намагалася змусити членів ТВК порушити норми закону. Перед цим, ці депутатки, погрожували та залякували членів ТВК.

Чомусь саме лише у цих двох депутаток виникло непереборне бажання перешкоджати ТВК виконувати свої прямі обов’язки, коли комісія знайомилася з документами зборів виборців та партійного з’їзду по відкликанню зрадників Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза.

Пізніше, Катерина Цип’ящук почала відстоювати свою «правоту» ще й в соціальних мережах. Зокрема, на своїй сторінці у Facebook пані Катерина намагалася розповісти про якийсь «регламент ТВК». Це при тому, що такого документа не існує взагалі, а вона як депутат міської ради до територіальної виборчої комісії не має жодного відношення.
Останнями днями на Київщині почастішали випадки погроз та навіть силового тиску депутатів на громадян. Останній кричущий випадок це факт побиття депутатом Києво-Святошинської районної ради Олександром Паламарчуком 16-літнього підлітка Сергія Чагарова. Це сталося  під час сесії Гатненської сільської ради.

Звісно, що за усіма фактами протиправних діянь неминуче настає покарання. Про це слід завжди пам’ятати тим, хто маючи стежити за законністю, регламентом та етикою, сам переходить межі в порушенні закону. Зокрема, й пані Катерині Цип’ящук, яка на жаль, стала на бік захисту позбавлених виборцями депутатських мандатів зрадників та п’яниць.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя