Сніговий колапс у Бучі: водіям — лопати, пішоходам лижі.

0
619
З початком перших робочих днів у новому році ситуація на дорогах Бучі не покращилася. Комунальна автотехніка знову майже відсутня на міських вулицях. А міський голова Анатолій Федорук продовжує ставитися до заметів на дорогах з «олімпійським спокоєм».

Ми писали про аварію на вулиці Вокзальна 7 січня. http://thebuchatimes.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B0/item/251-%D0%BA%D1%83%D0%B4%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BC%D0%B5%D1%80-%D0%B1%D1%83%D1%87%D1%96Сьогодні, 10 січня, а ситуація не змінилася. Дорога — суцільна ковзанка, тротуари усі в снігу, дорожкі протоптані безпосередньо пішоходами.

На іншій стороні залізниці, біля вокзалу та зупинки маршруток, які курсують в напрямку Гостомеля, снігові перемети прямо на проїзжій частині, і машини заносить в різні сторони від снігу та льоду на дорозі.

І це лише картинка в одній невеличкій частині міста. Міська влада, мер мабуть чекають, що люди по дорозі у своїх справах мають захопити в руки чи багажник машину лопату, для розчистки дороги. Бо як інакше таку роботу можна назвати? Там де немає снігу на дорозі, і натяку немає хоча б на якесь посипання проїзжої частини та тротуару. Мабуть міський голова сподівається, на посівальників до старого нового року?

Перед цим, як відомо, за ініціативи та сприяння Анатолія Федорука була влаштована масштабна акція з мітингами та біг-бордами під назвою «ЯБучанець». Метою акції було заявлено підтримку усіх дій та починань чинного міського голови. Невже цією акцією схвалювалася і сьогоднішня бездіяльність та безвідповідальність в сфері міського комунального господарства  мера Бучі? Виходить мер-мільйонер Бучі зробив містянам «шикарний» подарунок: водіям — лопати, а пішоходам — лижі?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя