Скільки коштує голос свободівця?

0
627

Депутати Бучанської міської ради від ВО «Свобода» вибірково голосують на сесіях міської ради стосовно виділення земельних ділянок. Хоча керівництво обласної організації партії неодноразово заявляло, що депутати від їхньої політичної  сили в місцевих радах на Київщині не дадуть жодного голосу за рішення в «питаннях земельного дерибану», на практиці на жаль, бачимо інше.

Усім відомо що вільних земель в Бучі давно немає. Земельні ділянки можуть як виняток, отримати тільки безпосередні учасники війни на Сході країни або близькі родичі тих хто загинув.

Та дивлячись на голосування під час сесій міської ради бачимо дивну картину.  Ось для прикладу: 25 лютого 2016 року на сесії в порядку денному стоїть питання про виділення земельної ділянки учаснику війни С.В. Гончаруку та дружині загиблого бійця Яворській Н.А. Фракція «Свободи» відмовляється голосувати, мотивуючи свою відмову тим, що суд наклав заборону виділяти земля в межах 890 гектарів земель лісового фонду країни.

Проте, на цій же самій сесії вони голосують за виділення ділянки землі на території тих же 890 гектарів лісового фонду приватному підприємцю Лісовській-Сашко Н.Б. З приватних розмов стало відомо, що депутатів фракції «Свобода» «попрохали» проголосувати за це питання, що вони і зробили погодившись на «пропозицію». Про вид та суму «пропозиції» можна лише здогадуватись. Фракцію «Свободи» в Бучанській міські раді очолює Іван Окоєв, який також утримався від коментарів на цю тему.

На жаль, свободівці не голосували і за виділення землі близькій родичці загиблого на війні військового Жембровській О.В. Це питання було винесено на сесію 28 квітня поточного року. Знову як аргумент було приналежність землі до категорії лісового фонду.  Мабуть в родичів загиблого не було змоги чим «попрохати» таких видатних патріотів країни та рідного краю, як депутати-свободівці.

Власне початок такого розходження слів та справ можна бачити у ВО «Свобода» ще з часу коли вони у 2012 році потрапили в парламент, а з часом, у 2014 році, і до Уряду. Ще на слуху запевнення Ірини Фаріон у тому, що вона ніколи не перебувала в Комуністичній партії. Під вагомістю наданих доказів Фаріон таки була змушена зізнатися в протилежному, однак стала заявляти, що «аристократи не звітують перед плебеями».

Інший свободівець, Олег Махніцкий, за час свого нетривалого перебування на посту виконуючого обов’язки Генерального прокурора, не тільки зміг «поховати» розгляд справ розстрілів на Майдані, а під шумок воєнних дій в країні зумів стати власником контрольного пакету акцій елітного готелю столиці «Хайят».

Ще один свободівець Ігор Швайка ставши на хвилі революції Міністром аграрної політики зумів розбалансувати роботу очолюваного міністерства так, що воно фактично втратило вплив на процеси в сільськогосподарській сфері країни. Водночас Швайка прославився на усю країну своїми конфліктами з декількома колишніми дружинами.

Врешті на позачергових виборах люди дали оцінку переліченими одіозним свободівцям і вони не потрапили до наступного скликання парламенту ані за партійними списками, ані за мажоритарними округами.

Прийде час, люди розібравшись дадуть оцінку і депутатам від ВО «Свобода» на чолі з Іваном Окоєвим з Бучанської міської ради. Не останнім аргументом належної оцінки стануть і перелічені вище вибіркові голосування депутатів, які є «патріотами» лише власних інтересів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя