Що то було?

0
603

Що відбулося в неділю, 1 липня в бучанському кінотеатрі «Акваріус»? З ініціативи мера Бучі Анатолія Федорука була скликана так звана презентація процесу приєднання сіл та селищ до міста обласного значення після  змін у законодавстві щодо проведення  реформи децентралізації в країні.
Під таку гучну назву бучанський мер зібрав управлінців, працівників бюджетних установ та групу підтримки у своїх судових справах. В напівпорожньому залі можна було побачити селищних голів, працівників апарату міської ради та комунальних закладів. Чомусь нікого не було видно з громади.
Битий час Анатолій Федорук розповідав, що «спасіння» усіх навколишніх селищ та сіл лише у приєднанні до Бучі. На великій карті було показано 18 населених пунктів гіпотетичної Бучанської ОТГ з населенням у 69 тисяч осіб.
Бучанській очільник підвів сказане навіть під резолюцію за яку дружно тягнули руки усі присутні, навіть селищні голови, яких не уповноважили це робити ані депутати рад, ані збори громад. На жодному Інтернет-ресурсі ми не знайшли повного тексту тієї резолюції за яку голосували. То за що тягнули присутні на цих зборах руки?
Тобто, як бачимо Анатолій Федорук пішов напролом і вирішив домовлятися з селищними головами та депутатами напряму без згоди громад.
Куди так поспішає мер, що влаштовує такі незрозумілі сходки та проводить сумнівні голосування руками залежних та куплених ним осіб? Невже на одній тільки корупції Федорук хоче виїхати в своїх справах, які він ретельно маскує під «реформу децентралізації»? За кого він тримає мешканців Немішаєва, Микуличів, Клавдієвого таЗдвижівки, які до цього часу й краєм вуха не чули про приєднання до Бучі? Вже навіть адмінресурс у Бучі не діє, бо з наших джерел стало відомо, що мер залякує звільненням людей, які не хочуть брати участь у його сумнівних заходах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя