Домой Буча Що поєднує кримінал та мера Бучі?

Що поєднує кримінал та мера Бучі?

0
1096

Хто нині перебуває в команді мера Бучі Анатолія Федорука? Дослідивши факти наш кореспондент переконався, що в оточені мера багато людей з кримінальним минулим.

На одній із сесії Бучанської міської ради минулого шостого скликання відомий в місті  прес секретар Анатолія Федорука Іван Лисенко під тиском доказів змушений був зізнатися,  що сидів у в’язниці . В автобіографії він цей факт старанно замовчував, балотуючись в депутати Бучанської міської ради навіть не вказував це в автобіографії.

Зараз Генеральна прокуратура розслідує провадження стосовно махінацій з 890 гектарами земель лісу першої категорії. В час коли Бучанська селищна рада змінювала цільове призначення земель та виділяла ділянки, юридичний відділ міськради очолював Ігор Бартків. Це теж активний прихильник мера Федорука, саме він візував рішення про зміну статусу бучанського лісу на зелені насадження.

Зараз в місті Буча діє таке утворення як «Бучанська варта. З’явилося воно не так давно, але вже встигло заробити дуже сумнівну репутацію. Так, 13 червня 2016 року прокурор Ірпеня Ільяс Рамазанов дав офіційний коментар стосовно резонансної смерті, яка сталася в Бучі наприкінці  травня. Тоді, працівники «Бучанської варти» завдали тілесних ушкоджень чоловікові  у його власній квартирі. Через день цей чоловік помер у лікарні. Хоча офіційною причиною смерті лікарі констатували менінгіт, був зафіксований і факт тілесних ушкоджень. Бучею швидко поширилися розмови, що саме побиття і стало причиною смерті. Ільяс Рамазанов вказав у своєму коментарі, що слідчим у кримінальному провадженні у порядку ст. 23 Закону України “Про національну поліцію” направлено листа про усунення порушень закону на адресу керівника громадської організації “Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону Бучанська варта” з вимогою вжити заходів до недопущення у подальшому аналогічних порушень законодавства. Офіційним засновником цієї організації є секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк.

Надія Михайлівна Перекопска у відеозапису прямо звинуватила нинішнього секретаря міської ради Василя Олексюка та Ігоря Бартківа у вбивстві свого сина Романа Перекопського. У 2006 році він помер у лікарні після побиття в приміщенні юридичної контори «Правник».  Людину тримали цілу ніч прикутим до батареї опалення та систематично піддавали катуванням. Кримінальна справа до цього часу лишається не розслідуваною.

Зараз всі ці прибічники Федорука кинулися захищати депутата Бучанської міської ради Миколу Йощенко, якого 26 січня поліція зупинила за керуванням авто в нетверезому стані.  Цей факт зафіксував на відео місцевий журналіст Зореслав Замойський. Власне, це не перший подібний випадок з цим депутатом, який входить до депутатської більшості мера А.Федорука, та захищає його під стінами судів та прокуратури.

Ці люди до цього часу перебувають на своїх посадах. Чому доля міста Буча залишається під керівництвом осіб? Які в ніщо ставлять людське життя, брешуть людям, займаються махінаціями з дорогою бучанською землею. Їздять п’яні за кермом.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя