Розгляд апеляції у справі Федорука перенесено. Прокуратура оголосила ще одну підозру

0
206

Апеляційний суд міста Києва на своєму засіданні 10 листопада переніс розгляд скарги яку подали адвокати міського голови Бучі Анатолія Федорука на рішення Печерського районного суду м. Києва від 25.10.2016 р. про відсторонення останнього від займаної посади в рамках розслідування порушеної проти нього кримінальної справи про зловживання посадовим становищем. Новий  час  розгляду справи призначено на вівторок, 22 листопада.

Причиною перенесення названа неповна подача матеріалів справи з суду першої інстанції. Сам пан Федорук на камери центральних телеканалів розповів, що «суд навмисне затягує розгляд справи» і знову почав нагадувати про «проблему нищення місцевого самоврядування в Бучі». Під судом були помічені прихильники мера, яких звезли заздалегідь орендованими автобусами.

Крім того, 10 листопада прямо в будинку суду співробітники ГПУ вручили А. Федоруку ще одну підозру у скоєнні посадового злочину. На цей раз мова йде про розпорядження землями, які фактично перебувають за межами міста Буча.

Як відомо, 11 жовтня Департаментом по боротьбі з економічними злочинами Генеральної прокуратури була оголошена підозра Анатолію Федоруку у скоєнні злочину передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України (перевищення посадових повноважень). Це виявилося в тому, що перебуваючи на посаді, він сприяв відчуженню земель, які належать до лісів першої категорії на підставних осіб. Згодом лісі оголошувалися «чагарниковою рослинністю» і вирубувалися, а їх місці зводилися будинки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя